Προς το περιεχόμενο

Jet City amps


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Exω και με αστραπες ;D Κοιτα το Soldano το αναφερω πιο πολυ οσον αφορα την ποιοτητα του. Γιατι ειναι ενα θεμα που πρεπει να μας απασχολει σε αυτα τα χρηματα.

 

ed_hunter εσυ εισαι τυχερος. Μολις τον παρω θα σου στειλω pm να παμε στο στουντιο στο πολυτεχνειο να τον ξεψαχνισουμε με την ησυχια μας! Και μετα τον παραγγελνεις ;D

Εσω ετοιμος σε καμια 10αρια μερες που θα μαι Χανια!

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΩΩΩΩΩΩ τι τιμη!!!  ;D ;D ;D

να δουμε τι λεει και αυτος!!!

 

πολυ καλος φαινεται απο οτι εχω δει και εγω.. εγω θελω να δω τι λεει σε ανρθωπινες εντασεις ...

Χανιά....

Charvel Model 4 '88 - Prs tremonti Se

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σου πω την μαύρη αλήθεια κι εγώ τον λοξοκοίταζα όμως κατέληξα στο ότι δεν έχει αρκετό gain για τα γούστα μου και τον άφησα(μέχρι hard rock τον ακούω)...κι αυτό γτ όντας κάτοχος ενός Blackstar HT5 Head(metal gain για το σπίτι,δεν κάνει για πρόβα) κι ενός BUGERA 6260(τόννοι gain τον έχω για πρόβα+live) σκεφτόμουν να πάρω κάτι πιό μικρό γτ μου έχουν πέσει τα νεφρά απ το κουβάλημα...αλλά δεν θέλω πετάλια για boostαρίσματα και τέτοια(παίζω καρφί) το άφησα... Αν παίζεις μέχρι Whitesnake δεν νομίζω να σε απογοητεύσει..ειναι πολυ καλο μηχανημα...κι αν το βαρεθεις δεν χανεις και μια περιουσια... ;)

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σου πω την μαύρη αλήθεια κι εγώ τον λοξοκοίταζα όμως κατέληξα στο ότι δεν έχει αρκετό gain για τα γούστα μου και τον άφησα(μέχρι hard rock τον ακούω)...κι αυτό γτ όντας κάτοχος ενός Blackstar HT5 Head(metal gain για το σπίτι,δεν κάνει για πρόβα) κι ενός BUGERA 6260(τόννοι gain τον έχω για πρόβα+live) σκεφτόμουν να πάρω κάτι πιό μικρό γτ μου έχουν πέσει τα νεφρά απ το κουβάλημα...αλλά δεν θέλω πετάλια για boostαρίσματα και τέτοια(παίζω καρφί) το άφησα... Αν παίζεις μέχρι Whitesnake δεν νομίζω να σε απογοητεύσει..ειναι πολυ καλο μηχανημα...κι αν το βαρεθεις δεν χανεις και μια περιουσια... ;)

 

Koιτα εγω κοιταω για κατι που θα με βγαζει σε σπιτι (μονοκατοικια οχι πολλα πολλα με γειτονες) και προβα προς το παρον. Μπαντα κατω Χανια δεν εχω. Σκεφτηκα και τους 2 που ανεφερες και ο blackstar δεν με βγαζει προβα ενω ο bugera θα μου βγαζει τα νεφρα να τον κατεβασω τις σκαλες, χωρια την καμπινα.

 

Ηard rock και ΝWOBHM παιζω, που εχουν μηδαμηνες διαφορες στο gain. Ισα ισα που το NWOBHM θελει λιγοτερο ;D

Και παλι δεν εχω προβλημα να τσιμπησω κανενα tubescreamer να τον boostαρω.

Ειδωμεν.

Αν δεν πεσει τιποτα καλο στις αγγελιες θα τον παρω σιγουρα

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο blackstar δεν ειναι μονο σε 5w αλλα υπαρχει και αυτος εδω... http://www.blackstaramps.co.uk/products/ht-amps/ht-20h.html

 

Εγω ψηνομαι για τον 60αρη...παρεπιπτοντως σπιρο τι λεει ο 5αρης που εχεις??? Θελω πολυ καλο καθαρο και παρα πολυ γκαζι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο blackstar δεν ειναι μονο σε 5w αλλα υπαρχει και αυτος εδω... http://www.blackstaramps.co.uk/products/ht-amps/ht-20h.html

 

Εγω ψηνομαι για τον 60αρη...παρεπιπτοντως σπιρο τι λεει ο 5αρης που εχεις??? Θελω πολυ καλο καθαρο και παρα πολυ γκαζι...

To καθαρό με άριστα το 10 πέρνει 7 και το dirty 10 στα 10!!!Πιστεύω το καλύτερο κεφάλι για home use άν και έχω παίξει και πρόβα(οριακά) και Live(με μικρόφωνο και αυστηρά 1x12) χρειάζεσαι και καλής ποιότητας μεγάφωνο όπου κι άν παίζεις ;)

Aν είχα ρευστό θα τον χτύπαγα αυτόν αβλεπί....

http://smart.noiz.gr/details.php?id=4072

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου