Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με μικρόφωνο!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!

Το προβλημα μου ειναι στο μικροφωνο.Εχω ακουστικα με ενσωματωμενο μικροφωνο.Αφου λοιπον εκανα το φορματ συνεδεσα τα ακουστικα.!Αυτα δουλεβουν μια χαρα.Το μικροφωνο ομως δεν ακουγεται στα ηχεια των ακουστικων.Οταν πηγαινω στις ρυθμισεις στον πινακα ελεγχου δειχνει οτι το μικροφωνο ειναι σε σιγαση.Οταν βγαζω την σιγαση τοτε το μικροφωνο δουλεβει κανονικα...σε διαφορα προγραμματα(skype,msn,ηχογραφηση)αλλα και παλι δεν ακουγεται η φωνη μου απο τα ακουστικα!Εχω vista!

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαποια απο αυτα τα προγραμματα εχουν δικη τους ρυθμιση για τα ακουστικα και τα μικροφωνα.

τσεκαρε το χωριστα σε καθε προγραμμα και αμα και τοτε δεν βγαλεις ακρη θα σε συμβουλευα να κανεις το πιο κλασικο  :) uninstall και παλι απτην αρχη [η 3εσυνεδεσε τα και βαλτα παλι αν δεν εχει τετοια φασαρια] ωστε να κανεις απτην αρχη οτι ρυθμιση χρειαζεται μηπως υπαρχει εκει κανα προβλημα.

κοιτα και στο κοντρολ πανελ στον φακελο με τα ηχεια κλπ  μηπως εχει και εκει κατι.

αμα κανεις συνομιλια με αλλους αυτοι σε ακουνε;

www.myspace.com/thepuzzle4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πίνακας ελέγχου των Vista πρέπει να είναι ίδιος με αυτόν στα 7, οπότε πήγαινε στο audio devices και κάπου θα βρεις επιλογή set up audio devices ή κάτι τέτοιο. Στην καρτέλα που θα βγάλει για το μικρόφωνο θα επιλέξεις να ακούγεται από τα ηχεία σου.

Shoot him again. His soul is still dancing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την βρισκω αυτην την επιλογη ???

Βασικα εκει βρισκω 2 μικροφωνα το ενα απο τα οποια ειναι παντα σε σιγαση!Και οταν βγαζω την σιγαση αυτη παραμενει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου