Προς το περιεχόμενο

New York State Of MinD


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

papeas, matawan

Ευχαριστούμε πολύ :) :) :)

γριτσιγριτσι είναι από το μηχανισμό του πιάνου και είναι λογικό όταν ηχογραφούνται,  τρία ακουστικά όργανα μαζί στον ίδιο χώρο ζωντανά έχουν κοντινή τοποθέτηση μικροφώνων με αποτέλεσμα να ακούγονται  όλοι οι θορυβοι τους .  ;)

 

Και μένα μου αρέσει κατά βάθος  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Ωραίος! Και ο Μπίλυ είναι από τους πλέον αγαπημένος μου καλιτέχνες! Μπράβο σας! (διαφωνώ αρκετά στην επιλογή κάποιων ακόρντων, αλλά μου φαίνεται πιο πολύ επιλογή σας, παρά "λάθος", άρα με γειά σας και χαρά σας!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος! Και ο Μπίλυ είναι από τους πλέον αγαπημένος μου καλιτέχνες! Μπράβο σας! (διαφωνώ αρκετά στην επιλογή κάποιων ακόρντων, αλλά μου φαίνεται πιο πολύ επιλογή σας, παρά "λάθος", άρα με γειά σας και χαρά σας!)

 

Ευχαριστούμε πολύ Νικολά  :) :) :)

Όπως και ο ίδιος καταλαβαίνεις στις διασκευές κάποια πράγματα ειναι πετυχημένα και κάποια άλλα είναι μέτρια.. :)

  Όσες φορές το έχω σκεφτεί καταλήγω οτι είναι είναι μάλλον θέμα αισθητικής και γούστου  και ίσως και τύχης το να κάτσει καλά μια άποψη πάνω στην αρμονία ή και στο ρυθμό. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου