Προς το περιεχόμενο

Μηπως ειμαι πολυ Ρομαντικος?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι φλουντ δεν επανενωθηκαν. Απλα κανανε καποια λαιβ τα οποια ηταν ολα με σκοπο να μαζεψουν λεφτα. Για τους ac/dc συμφωνω.

Ουτε εγω συμπαθω τους Ac-Dc(Ποσος πεντατονισμος επιτελους,Παιξε και μια β6!!!Δεν ειναι αμαρτια!!!)αλλα ΕΙΝΑΙ μια μπαντα με τεραστια ιστορια στη ροκ μουσικη και πολλους μιμητες..οσο για την επανενωση των φλουντ(μιλαω για το λαιβ8)εχω ακουσει επισης παρα μα παρα πολλα για τον Waters και την αμοιβη του...RIP Syd and Rich..SHINE ON!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ουτε εγω συμπαθω τους Ac-Dc(Ποσος πεντατονισμος επιτελους,Παιξε και μια β6!!!Δεν ειναι αμαρτια!!!)αλλα ΕΙΝΑΙ μια μπαντα με τεραστια ιστορια στη ροκ μουσικη και πολλους μιμητες..οσο για την επανενωση των φλουντ(μιλαω για το λαιβ8)εχω ακουσει επισης παρα μα παρα πολλα για τον Waters και την αμοιβη του...RIP Syd and Rich..SHINE ON!!!

 

To αν αξιζει για μια μπαντα να κανει καριερα ειναι αλλη φαση. Προφανως βεβαια αντιπροσωπευει καποιο μερος του πληθυσμου και για αυτο την προωθουν. Οσον αφορα στον waters και στους υπολοιπους οσα και να παιρνει τα αξιζει. Γιατι ακομα και τωρα ειναι μουσικαρα. Γενικα ολα πιστευω ειναι αρκετα υποκειμενικα  :)

www.myspace.com/thepuzzle4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως σε περιπτωση επανενωσης φλουντ,εστω και χωρις ραιτ,οσα μα οσα και να θελει τα δινω...ημουνα απ τους τυχερους που ειδα τον Waters στο dark side of the moon tour στη μαλακασα και απλα δεν εχω δει κατι καλυτερο σε συναυλια...στο PULSE παλι χωρις Waters αλλα με μουσικαρες οπως Guy Pratt και τον αλλο τον φιουσιονα κιθαριστα κατι ελειπε....οσοι εχετε δει το tour του the wall το 80 θα καταλαβετε(ειδες που διορθωσα τα λαθη μου) :D

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι υποχρεωμένοι οι μουσικοί να "ανακοινώσουν" γιατί χωρίζουν ή επανενώνονται, οι λόγοι μπορεί κάλλιστα να είναι πολύ προσωπικοί, το ότι κάποιοι τους αγαπουν δεν σημαίνει και πως έχουν δικαίωμα να μαθαίνουν τα πάντα για τη ζωή τους

 

και πράγματι αν η επανένωση δε σου λέει κάτι, απλά αγνόησέ τη, στην τελική και για τα φράγκα να έιναι, ποιός είναι σίγουρος πως δεν θα έκανε το ίδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ρομαντισμός, ορθογραφία, "πολιτικοποιημένη έντεχνο-ροκ σκηνή στην ελλάδα", Pink Floyd, Pyks Laks, Κατσμίχα και Waters στη Μαλακάσα (χωρίς Μάνο).

 

Εκρηκτικό κοκτέιλ.  ;D

 

Απευθύνω έκκληση για αυτοσυγκράτηση για να αποφευχθεί η παιδικοχαροποίηση της συζήτησης.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα......το εχουμε εξαντλησει το θεμα...μονο για δεινοσαυρους δεν εχουμε πει...ακομη ;D

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα θελες πολυ Κ.Warwick player να παιζεις σαν τους AC/DC,μου εμαθες και την B6 τρομάρα σου(να την βάλεις που ρε;ΕΛΕΟΣ.....).Και τελος ορθογραφια εσενα δεν σου μάθανε.... ;D ;D ;D ;D

 

Ωστε σου αρεσουν οι Πυξ Λαξ ε;Μη μου ξαναπεις τιποτα για μεταλ και σια... 8) 8) 8) ;D ;D ;D :P :P :P

 

Καλη συνέχεια...

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου εμαθες και την B6 τρομάρα σου(να την βάλεις που ρε;ΕΛΕΟΣ.....)

Ωστε σου αρεσουν οι Πυξ Λαξ ε;Μη μου ξαναπεις τιποτα για μεταλ και σια.

Αντε ρε απο δω...ουστ!!!Που μου παιζεις και Μπαουι και ανεβαζεις βιντεακια χωρις να μας ρωτας!!!αντε μην χωσω Στο υφεση 6 τον λυδιο και μου λες παιξε μπασο αγορι μου παιξε μπασο....Οσο για την μεταλ...χορεψε λιγο το σμουθ και ελα να  μου πεις!!!Να σου πω?Κουρευτικες για να πας μεσα?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.Αντε γεια ρε!!!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε πηρα και λουστρο για τις κρυες νυχτες που δεν θα βλέπω τη μια μου....θα δωσω το φως μου σε πολυ κοσμο....

 

Υ.Γ.Σιγα μη σε ρωτουσα....Ποτησε με και σου χορευω οτι θες μη σου πω κανω και moshing ακουγωντας Πωλινα(μεγας φαν)...Καψιμο τελος....

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου