Προς το περιεχόμενο

Αφίσα παραδοσιακής τυπογραφίας


ex-parkerfly1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το βρήκα ψάχνοντας πράγματα της δουλειάς μου και σκέφτηκα ότι όλοι θα ήθελαν μία τέτοια αφίσα για το Live τους τυπωμένη με την παλιά παραδοσιακή τυπογραφία. Ή έστω για την ιδέα.

Δείτε επίσης τους πελάτες τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τέτοια (ξύλινα) γράμματα...τα είχα βρεί στο μοναστηράκι του Αμστερνταμ

 

και σκέφτηκα ότι όλοι θα ήθελαν μία τέτοια αφίσα για το Live τους τυπωμένη με την παλιά παραδοσιακή τυπογραφία.

Με τη σημερινή τεχνολογία, μπορούμε να φτιάξουμε αφίσα για το Live του καθενός που να φαίνεται ότι έγινε με τη παλιά μέθοδο και να μην μπορεί κανείς να το ξεχωρίσει. ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω τέτοια (ξύλινα) γράμματα...τα είχα βρεί στο μοναστηράκι του Αμστερνταμ

Με τη σημερινή τεχνολογία, μπορούμε να φτιάξουμε αφίσα για το Live του καθενός που να φαίνεται ότι έγινε με τη παλιά μέθοδο και να μην μπορεί κανείς να το ξεχωρίσει. ;)

 

Είναι σίγουρο ότι κανείς δεν θα μπορεί να το ξεχωρίσει. Όμως εμείς, που ρομαντικά αγοράζουμε ξύλινα στοιχεία, θα το αισθανόμαστε! Έτσι δεν είναι; Όπως ο λάτρης της Les Paul ξεχωρίζει την ορίτζιναλ ’57 από την τέλεια ρέπλικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρο ότι κανείς δεν θα μπορεί να το ξεχωρίσει. Όμως εμείς, που ρομαντικά αγοράζουμε ξύλινα στοιχεία, θα το αισθανόμαστε! Έτσι δεν είναι;

Χτύπησες ένα ευαίσθητο σημείο μου... ;)

Μήπως είμαστε πολύ ρομαντικοί?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτύπησες ένα ευαίσθητο σημείο μου... ;)

Μήπως είμαστε πολύ ρομαντικοί?

 

Θέλω να πιστεύω ότι είμαστε και μάλιστα χωρίς βαθμό. Και με αυτή τη διάθεση έστειλα το ποστ. Τα πράγματα γίνονται χειρότερα, αν σκεφτείς ότι τα τελευταία χρόνια βγάζω το ψωμί μου από την ψηφιακή τυπογραφία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πράγματα γίνονται χειρότερα, αν σκεφτείς ότι τα τελευταία χρόνια βγάζω το ψωμί μου από την ψηφιακή τυπογραφία!

Αυτό δεν είναι κακό..εγώ το κάνω από 1990...το κακό ειναι να μην βγάζεις το ψωμί σου!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν είναι κακό..εγώ το κάνω από 1990...το κακό ειναι να μην βγάζεις το ψωμί σου!

Εχεις δίκιο, προσπαθώ να δικαιολογήσω τη συμπάθειά μου στην αναλογική τεχνολογία. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δίκιο, προσπαθώ να δικαιολογήσω τη συμπάθειά μου στην αναλογική τεχνολογία. :)

Εγώ πάλι...με χαρά τη πέταξα από το παράθυρο...και στην μουσική ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι...με χαρά τη πέταξα από το παράθυρο...και στην μουσική ;D

 

Κινδυνεύοντας για off topic θα πω ότι όσον αφορά τη χρήση, έκανα ότι και ‘συ. Μόνο που εξακολουθεί να με προδιαθέτει με ρομαντική διάθεση και συμπάθεια. Σκέψου ότι ο μόνος ενισχυτής σπίτι μου είναι ένα Mac mini με Guitar Rig (Αντε και ένα Pignoose!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου