Προς το περιεχόμενο

¶λλη μια μαζική παραγγελία??


ReCoC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγά μην πάρουμε το Dunlop (μόνο 100 ευρώ διαφορά 8O ). Γιατί; Για να λέει Dunlop επάνω; Αφού σε πρωηγούμενο post όλοι κριτικάρουν το 1 spot μόνο θετικά αν θυμάμαι καλά.

 

Πρώτα απ'όλα δεν είπα κάτι αρνητικό για το one spot. Και πρότεινα το dunlop σαν καλύτερη λύση για τους λόγους πού έχω γράψει παραπάνω. Χρησημοποιώ και τα δύο μόνο που με το one spot αν έχεις πρόβλημα στο σπίτι ή όπου αλλού με το ρεύμα δεν σου παρέχει προστασία ή δεν σου κόβει τον θόρυβο. Βασικά δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης άλλο το ένα άλλο το άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ που είμαι από αθήνα μπορώ να λάβω μέρος στην παραγγελία? (ένα κουρδιστίρη θέλω)

 

Και βέβαια μπορείς! :D

 

Βασικά αν καταφέρουμε να μαζευτούμε πολλοί ίσως χωριστούμε σε Αθήνα - θεσσαλονίκη και κάνουμε 2 παραγγελίες για μεγαλύτερη ευκολία αλλιώς θα τα βρούμε μωρε.

 

SPYROID ποτε ακριβώς σκοπεύεις να την κάνεις την παραγγελία? μπορείς να περιμένεις μέχρι παρασκευή ας πούμε να προλάβουν όσο γίνετε περισότεροι?

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω μέσα είμαι για το one spot παιδία, με 3-4 daisy chains για όλα τα πιθανά σενάρια :wink:

 

εγώ είμαι Βόλο-Βέροια.

 

βάλτε με στη λίστα

 

ευχαρίστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μπορώ να περιμένω λίγο ακόμα να μαζευτούμε αρκετοί, αλλά πως θα γίνει με τα λεφτά; Εντάξει οι Αθηναίοι θα συναντηθουμε κάπου και θα γινει αλλά με τους άλλους απο Θεσσαλονίκη, Βόλο κ.λ.π.; Ούτε μπορώ να τους βάλω εγώ λεφτά, ουτε θέλω να με φαντάζομαι με καμιά δεκαριά 1 spot αν κάποιοι τελικά αλάξουν γνώμη. (λέμε τώρα). Μήπως υπάρχει κάποιος φίλος ή γνωστός σας εδώ να αναλάβει την όλη διαδικασία για πάρτη σας; Γιατί αν πούμε οτι τα παίρνω και σας τα στέλνω, σας συμφέρει η όλη διαδικάσια με χρέωση αντικαταβολής σε courier π.χ. για να είμαι και εγω καλλυμένος; ¶σε που παίζει και ενναλακτική αλλά περιμένω απάντηση

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου