Προς το περιεχόμενο

¶λλη μια μαζική παραγγελία??


ReCoC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να πάρω το one spot (συνεπάγεται musik produktiv) γιατί δεν πρόλαβα την προηγούμενη παραγγελία. Θέλει κανένας άλλος να πάρει απο το ίδιο κατάστημα μπάς και σώσουμε κανένα ευρώ?

 

Βασικά το θέλω για να τροφοδοτίσω ένα και μόνο πεταλάκι (tech 21 bass driver) αλλα σκέφτηκα οτι μπορεί αργότερα να το χρειαστώ και για άλλο. Μήπως υπάρχει κάποια ενναλακτηκή??

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εξαρτάται απο το ποσο τραβαει το bass driver.

με ενα απλο ανταπτορα της boss μπορεις χρησιμοποιώντας το γνωστό daisy chain να τροφοδοτησεις 4-5 πεταλια αν δεν ξεπερνανε τα 140-150mA current draw. τα overdrive/distortion/fuzz συνήθως δεν θελουν πολλα mA παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρτάται απο το ποσο τραβαει το bass driver.

με ενα απλο ανταπτορα της boss μπορεις χρησιμοποιώντας το γνωστό daisy chain να τροφοδοτησεις 4-5 πεταλια αν δεν ξεπερνανε τα 140-150mA current draw. τα overdrive/distortion/fuzz συνήθως δεν θελουν πολλα mA παντως.

 

Το manual λέει 9V DC και 100mA minimum. Επίσης λειτουργεί και μια 9V μπαταρία.

 

Και εγώ μέσα για One spot από Θεσσαλονίκη icon_biggrin.gif

Και ότι ήμουν έτοιμος να το προτίνω

 

Αντε αντε να μαζευτούμε! Οσοι πιο πολύ τοσο πιο φθηνά!

Αν δε κανω λάθος τα μεταφορικα απο musik produktiv είναι 40Ε??

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, πληροφοριακα αναφερω οτι ο διαμαντοπουλος ειχε πει οτι μετα την εκθεση στην φρανκφουρτη μπορει να εφερνε το onespot (νομιζω οτι εχει ηδη αλλα προϊόντα visualsound)

καντε ενα τηλεφωνο γιατι μπορει να μην χρειαστει να παραγγείλετε απέξω

210 3823840 εσωτερικο 101

 

EDIT: μολις ειδα οτι η εκθεση ειναι τελη μαρτιου, νομιζα οτι ηταν μεσα στο φλεβαρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα μεταφορικά από musik produktiv είναι 20 ευρώ. Εγώ προτείνω το DC brick της dunlop πάντως αντί για το one spot. Είναι και σταθεροποιητής τάσης, κόβει οποιοδήποτε θόρυβο από το ρεύμα και δίνει και για 3 18v πεταλάκια μαζί με 7 9v. Έχει και όλα τα καλώδια μαζί αλλά βέβαια κάνει 120 ευρώ, και στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην πάρουμε το Dunlop (μόνο 100 ευρώ διαφορά 8O ). Γιατί; Για να λέει Dunlop επάνω; Αφού σε πρωηγούμενο post όλοι κριτικάρουν το 1 spot μόνο θετικά αν θυμάμαι καλά. Τές΄πα.........H mOUSIC PRODACTIV χρεώνει 20 ευρώ μεταφορικά. Μόλις σήμερα έλαβα mail τους που τους ρώταγα αυτό ακριβως. Μιας και ένας φίλος μου έκανε την εξυπηρέτηση να μου παραγκειλλει κάποια πράγματα από Thomann τώρα που μαζεύονται πολλά τα πετάλια χρειάζομαι και κάτι για να τους δίνω ρέυμα. Εγώ θα την κάνω την παραγγελεία πιστεύω μέσα σε αυτην την εβδομάδα. Οποιος θέλει ας μου πει. Βέβαια θα ει΄ναι η πρώτη φορά που παραγγέλνω κατι με δική μου κάρτα αλλά δεν νομιζω να είναι τίποτα δύσκολο.(Ευτυχως διάβασα το post που έλεγε για την gift card της τράπ-εζας Αττικής αλλιώς δεν νομίζω να το επιχειρούσα να μπλέξω με πιστωτικη).

Με τους Αθηναίους εντάξει θα τα βρούμε. Με τούς εκτος Αττικής δεν ξε΄ρω πως θα γίνει. Για να δούμε!!!!

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε το One Spot άφοβα :)

Επίσης πάρτε κανά-δυο σειρές καλωδιάκια Collins για να τροφοδοτήσετε περισσότερα πεταλάκια (σίγουρα θα σας χρειαστούν)...

 

Gift card rulez! Έχεις το κεφάλι και την τσέπη σου ήσυχα !!!

 

Τα μόνα κακά που έχει είναι η προμήθεια της τράπεζας :twisted: (~2¤) κάθε φορά που καταθέτεις λεφτά στην κάρτα σου, και το γεγονός ότι δε μπορείς να την συνδέσεις με τραπεζικό λογαριασμό για να μεταφέρεις τα λεφτά μέσω e-banking (προσωπικά βαριέμαι κάθε τόσο να πρέπει να περιμένω στην ουρά για κατάθεση...)!

:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου