Προς το περιεχόμενο

Vox AC4TV Combo Vs Vox AC4TVH & V112TV Cabinet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να επιλέξω ένα  μικρό λαμπάτο για να κάνω εξάσκηση αλλά και μίνι πρόβες. Τον θέλω για κλασικό ροκ (zep, cream κλπ κλπ) και έχω μια prs custom 24. Έχω καταλήξει σε αυτούς τους 2 και το ερώτημα είνα ποιες οι διαφορές τους και εαν αξίζει η κεφαλή με τα 12αρια τα επιπλέον χρήματα. Εναλλακτικές προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες !! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, το κεφαλακι της vox το ειχα και για αυτα που θελεις ειναι μανουλα και εχει και χαρακτηρα, η καμπινα ομως ειναι μετρια

έχω και δικαιώματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, το κεφαλακι της vox το ειχα και για αυτα που θελεις ειναι μανουλα και εχει και χαρακτηρα, η καμπινα ομως ειναι μετρια

 

Καλησπέρα! Λες δηλαδή να χτυπήσω το κεφαλάκι και να το συνδέσω με άλλη καμπίνα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι παρε το combo και οταν εισαι ανετος παρε  μια 2χ12 της προκοπης που θα την εχεις για μια ζωη και αν ειναι να παιξεις με καμια μπαντουλα να ξεχωριζεις

 

παω για ΠΑΟΚ τωρα...

έχω και δικαιώματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι παρε το combo και οταν εισαι ανετος παρε  μια 2χ12 της προκοπης που θα την εχεις για μια ζωη και αν ειναι να παιξεις με καμια μπαντουλα να ξεχωριζεις

 

παω για ΠΑΟΚ τωρα...

 

Σωστό σκεπτικό!! Πάμε ρε Παοκάρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.

Εγω εχω το combo και το μεγαφωνο δεν ειναι καλο...απο τη στιγμη ομως που εχει εξοδο για καμπινα δε βρισκω λογο να παρεις το head...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το ηχείο του κόμπο δεν είναι καλό κι αν η προοπτική είναι σύντομα να πας σε 2*12, πάρε από τώρα το κεφάλι ώστε να μην κουβαλάς σε πρόβες και ο,τιδήποτε άλλο, θες - δε θες,  ένα βαρύ και ογκώδες αντικείμενο που δεν σε  ικανοποιεί και στο μέλλον ούτε καν θα χρησιμοποιείς, πάρε τώρα μια καμπίνα 1*12 με μεγάφωνο του γούστου σου και είσαι έτοιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου