Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτης για METAL μεχρι 300 ευρο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα νοιζαδες. Οπως γραφω και στον τιτλο δεν διαθετω πολλα λεφτα απλα θελω μια καλη επιλογη για hi gain και για λιγο καφριλα και κυριως για να ξεφορτοθω τον MG μου.  ;D

Δεν θελω πολλα watt αφου θα ειναι για το σπιτι, και στις προβες βαζουμε μικροφωνο η εχουμε αλλον λαμπατο ενισχυτη. Να πω οτι εχω μια epiphone les paul std που σκεφτομαι να της βαλω 81/85 αλλα μετα τον ενισχυτη. Καθε προταση δεκτη αλλα παρακαλω μην περναει το αρχικο budget.

Ευχαριστω εκ των προτερων.  :)

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τσέκαρε αυτό το thread, ίσως σε βοηθήσει http://www.petrucciforum.com/forums/showthread.php?t=14741

Σ'ευχαριστω φιλε μου! Πολυ καλο το thread αλλα διαφερουμε στον τομεα οτι εγω το θελω για χρηση στο σπιτι και αυτος ακομη και για live.  ;)

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/bugera_333212.htm

 

Δεν υπαρχει κατι καλυτερο σε αυτα τα λεφτα...

Τα οποια ειναι ΠΟΛΥ λιγα...

Το ξερω οτι τα λεφτα ειναι λιγα, αλλα και ο ενισχυτης που προτεινες δεν κανει και για σπιτι..Μηπως να κοιταξω για πεταλιερα σε αυτα τα λεφτα? (o mg ειναι μονοδρομος  ;D )

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω οτι τα λεφτα ειναι λιγα, αλλα και ο ενισχυτης που προτεινες δεν κανει και για σπιτι..Μηπως να κοιταξω για πεταλιερα σε αυτα τα λεφτα? (o mg ειναι μονοδρομος  ;D )

 

Τι εννοεις δε κανει για σπιτι?

Εγω εχω ενα τελικο Rocktron 300W και ενα ενισχυτη Blackheart 5W...

Κανενας δε κανει για σπιτι...Στο τερμα ο 5αρης σπαει τζαμια...

Παιζουν και οι δυο στην ιδια ενταση αν θελω...

Να μη σε νοιαζει η διαφορα των Βαττ...

Αλλωστε ενας 5αρης απο εναν 5οαρη 3 ντεσιμπελ διαφορα εχουν...(Οσο μπουστ σου δινει ενα tubescreamer περιπου)...

Το θεμα ειναι πως παιζουν σε χαμηλες εντασεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου