Προς το περιεχόμενο

Τwitter @noiz?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέραν όλων αυτών, δεν ξέρω τί αξία θα είχε ένα twitter account από το Noiz. Θεωρώ ότι όσα έχουμε να πούμε για αυτά που μας αφορούν λέγονται μέσα στο ίδιο το Noiz.

 

αυτη ακριβως ειναι και η δικη μου οπτικη στο θεμα.

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ και να θελεις να πεις μπορεις να το κανεις μεσα στο νοιζ, ειτε με πιεμ, ειτε με τοποθετηση σε καποιο θεμα, ειτε με το να γραψεις κατι στο νοιζ μποξ, ειτε στην τελικη αν δεν θες απαντηση πανω σε αυτο, να το βαλεις υπογραφη.

 

εχω ξαναπει πως μας εχει φαει το ''σοσιαλ νετγουορκινγκ'' αλλα τελος παντων....!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@Alchemist και πάλι γιατί να ψάχνει κάποιος tweets? Χάθηκε το google?

Ο μόνος λόγος να υπάρχει κάτι τέτοιο είναι για διαφημιστικούς λόγους.

Παράδειγμα για να καταλάβεις τί εννοώ.

 

Eγώ ασχολούμαι με web development. Άρα με ενδιαφέρουν οι νέες εξελίξεις που υπάρχουν στο χώρο αυτό. Αντί να κάθομαι και να βάζω κάθε 3 μέρες αναζήτηση στο Google για κατάλληλες λέξεις-κλειδιά, υπάρχουν πολλά accounts που μπορείς να ακολουθήσεις αντί για να ψάχνεις (από ιδιώτες ή περιοδικά, ενημερωτικά sites κλπ) και εκεί ποστάρονται κατευθείαν links προς οτιδήποτε συναφές. Ή για μικρά και έξυπνα tricks που δεν είχα σκεφτεί και που λύνουν τα χέρια. Ή για ωραία case studies. Και πολλά ακόμα...

 

Εγώ δεν θα μπορούσα να αφιερώσω το χρόνο που απαιτεί κάτι τέτοιο αλλά ακόμη κι αν τον είχα, πιθανότατα θα έχανα πολλές πληροφορίες γιατί δεν μπορεί κάποιος να τα βρει όλα γιατί δεν ξέρει πάντα για τί ακριβώς ψάχνει. Και εκεί μπαίνει το Twitter στο κόλπο...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτή την άποψη δεν είναι κακό.

 

Πάντως το νοιζ ακόμα δεν το χρειάζεται, εκτός κ αν ποστάρουμε αραιά και που ποιο θέμα καίγεται μανιωδώς ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μη με φατε ρε παιδια.Μια ιδεα εριξα στο τραπεζι.Αν νομιζετε οτι ειναι λαθος οκ.Δεν ειμαι της αποψης οτι ολες οι καινουριες τεχνολογιες που αντικαθιστουν κάτι παλιό κάνουν τη ζωή μας ποιοτικότερη και καλυτερη αλλα η συγκεκριμενη ενεργεια έχει μεγάλη αποδοχή και οπως ειπε και ο @Αlchemist συλλεγεις γρηγορα τη πλροφορια σου.Και σαφως οτιδηποτε έχει μεγαλη αποδοχη υπάρχει χωνεται το μαρκετινγκ και η προωθηση.Αλλα εσυ επιλεγεις τι θα ακολουθησεις στο twitter και τι οχι.Εγω το προτεινα σαν μέσο καλυτερης επικοινωνιας σε "hot" θεματα οπως ειπε και η @Evilnye.

Ενιγεη.

Καλημέρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Καλα μη με φατε ρε παιδια.Μια ιδεα εριξα στο τραπεζι.Αν νομιζετε οτι ειναι λαθος οκ....

+137 :)

 

 

(Προσωπικά δεν νομίζω ότι είναι "λάθος", απλά δεν έχω εικόνα του πόσο δημοφιλές θα ήταν κάτι τέτοιο.)

 

Είμαι ο μόνος που δεν καταλαβαίνει τι είναι το twitter, γιατί υπάρχει κλπ?

 

Όχι, δεν είσαι μόνος. Είναι και ο bigalejandro, η evinlye και καναδυό ακόμα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν είσαι μόνος. Είναι και ο bigalejandro, η evinlye και καναδυό ακόμα. :)

 

εγω δεν ειναι οτι δεν καταλαβαινω.

δεν ξερω και δεν εχω ενδιαφερθει να μαθω.

 

αλλα περαν αυτου, η διαφωνια μου οπως εχω ξαναπει μπαινει σε αλλη βαση.

 

πιο συγκεκριμενα!

αυτη ακριβως ειναι και η δικη μου οπτικη στο θεμα.

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ και να θελεις να πεις μπορεις να το κανεις μεσα στο νοιζ, ειτε με πιεμ, ειτε με τοποθετηση σε καποιο θεμα, ειτε με το να γραψεις κατι στο νοιζ μποξ, ειτε στην τελικη αν δεν θες απαντηση πανω σε αυτο, να το βαλεις υπογραφη.

 

εχω ξαναπει πως μας εχει φαει το ''σοσιαλ νετγουορκινγκ'' αλλα τελος παντων....!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου