Προς το περιεχόμενο

triple keyboard stand


leca

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ψάχνω να βρω μια βάση για πλήκτρα τριπλή η οποία να είναι βολική για μεταφορά σε live.τα πλήκτρα που θέλω να τοποθετήσω είναι kurzweil 2661 ,korg m3 61 ,nord electro 3 61. Στο στούντιο χρησιμοποιώ μια jasper πολυ καλή αλλά είναι για στουντιο φάση. Μου είπαν ότι και η ultimate apex μπορεί να γίνει τριπλή με extra μπράτσο. Κυρίως ψάχνω για  column keyboard stand. help meeeee ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον θες βάση τύπου column, πας σε Ultimate http://www.ultimatesupport.com/ και Spider Pro http://www.thomann.de/gb/km_18850_spider_silber.htm.

 

Θέλει λίγο ψάξιμο με 3 stands συνήθως πάνε +extra στα άλλα 2.

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις γνωρίζω τις βάσεις αλλά με προβληματίζει το ύψος γιατί παίζω σε progressive μπάντα όρθιος και όπως καταλαβαίνεις το κάτω πληκτρο είναι που με προβληματίζει.Τη spider pro την έχω αλλά με τη κλήση που έχουν τα μπράτσα δεν νομίζω να μπορώ να βάλω τρίτο μπράτσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί θες σώνει και καλά 3πλό σε ένα? Εγώ όταν χρειαστεί να παίξω με περισσότερα από 2 keyboards βάζω 2πλή Χ Quiqclock μπροστά και Τ Ultimate στα πλάγια έτσι βολεύει καλύτερα ακόμα και αν τρέχεις soft, daw/vsti σε laptop.

 

Έχω δοκιμάσει σε 3πλή αλλά δεν βολεύει ποτέ στο παίξιμο, μετά υπάρχει θέμα όπου υπάρχει οθόνη αφής ο χώρος περιορίζεται πολύ και πρέπει να μπει το m3 κορυφή.

 

Άλλη μια λύση είναι "αλλά πληκτράς C-real στην ταράτσα", 2 βάσεις τύπου Τ αντικρυστά δηλαδή μία στο δεξί χέρι και άλλη στο αριστερό.

 

Από Τ (column) επιλογές δεν νομίζω να υπάρχει κάτι άλλο εμπορικά γνωστό και ποιοτικό πέρα από αυτές τις 2 εταιρίες.

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λυση σου ειναι οπως λεει και ο Σταυρος στην τελευταια του απαντηση.

Μια διπλη απο την μια πλευρα και μια βαση (μονη ,διπλη απο την αλλη). Και εχεις τα πληκτρα ολα μπροστα σου ,ετοιμα να τα δουλεψεις.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου