Προς το περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΙΑ.....by KANIAN


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εννοείτε  :)

Απ ότι ξέρω ο Γιάννης είναι τρομερό παιδί ;)

 

Τον ξερω απο τοτε που πηγαινα δημοτικο.!!Με εχει επηρεασει αρκετα σε πολλα τραγουδια μου.Οπως και ο Σιδηροπουλος .Πραγματικα ειναι αυτο που λεμε Ανθρωπος.Ευχαριστω για το σχόλιο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...
  • Administrator

mick77 μου είσαι ωραίος κιθαρίστας αρχικά.  ;)

Το τραγούδι είναι αποψάτο και πιστεύω πως είναι σε μια τροχιά εξέλιξης δικής σου που σήμερα (αφού είναι παλιό) θα έχει ωριμάσει.

Οι slide με χαλασαν λίγο. Κάποιες φορές δεν είναι στην νότα και ιδίως όταν παίζουν τη μελωδική γραμμή πίσω από τη φωνή και έτσι δίνουν αίσθηση ερασιτεχνισμού. Θα την πρόσεχα περισσότερο και αν δεν αφαιρούσα μεγάλο μέρος της, θα πάταγα με μεγαλύτερη ακρίβεια και σιγουριά.

Περιμένουμε νεότερα!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mick77 μου είσαι ωραίος κιθαρίστας αρχικά.  ;)

Το τραγούδι είναι αποψάτο και πιστεύω πως είναι σε μια τροχιά εξέλιξης δικής σου που σήμερα (αφού είναι παλιό) θα έχει ωριμάσει.

Οι slide με χαλασαν λίγο. Κάποιες φορές δεν είναι στην νότα και ιδίως όταν παίζουν τη μελωδική γραμμή πίσω από τη φωνή και έτσι δίνουν αίσθηση ερασιτεχνισμού. Θα την πρόσεχα περισσότερο και αν δεν αφαιρούσα μεγάλο μέρος της, θα πάταγα με μεγαλύτερη ακρίβεια και σιγουριά.

Περιμένουμε νεότερα!

 

Ευχαριστω να σαι καλα. Οντως τα slide ειναι βαρκα γιαλό και η πλακ ειναι οτι ουτε ακομα παιζω καλα slide !! δεν ασχοληθηκα γενικα με slides και γι αυτο λεω να μην τα ξαναβαλω και να παιξω κανονικα ή να παιξει καποιος αλλος που τα καταφερνει.Δοξα το Θεο  κιθαριστες εχουμε πολλους στο site καποιος θα παιζει καλα slides και θα βαλει ενα χερακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

ΑΜΑΝ??????????? πως και δε σε ειχα ανακαλυψει ρε παιδακι μου!!!!!!! :o :o :o

 

τα λογια ειναι περιττα,τα συγχαρητηρια μου!!! i love your music!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΜΑΝ??????????? πως και δε σε ειχα ανακαλυψει ρε παιδακι μου!!!!!!! :o :o :o

 

τα λογια ειναι περιττα,τα συγχαρητηρια μου!!! i love your music!!

 

Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.5 τραγουδακια εχω ανεβασει συνολικα στο φορουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

sorry που ανασταινω αλλα με αφορμη το τελευταιο σου τραγουδι ακουσα και καποια αλλα που βρηκα  :) bravo man,ωραια δουλιτσα και με ωραιο ηχο,δες μονο τα crash σου σαν ήχο(θα προτιμουσα κατι πιο γλυκο),ενταση σίγουρα(σφαχτα λιγακι...)και χρονισμο,νομιζω 1:51 και 2:55 ειναι λιιιιγο εκτος.θα τσιμπαγα επισης τα τυμπανα συνολικα,νομιζω θα groovarei καλυτερα το κομματι  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου