Προς το περιεχόμενο

windows 7 ελληνικα και προβληματα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το bluetooth σου δε ξερω. Σε ενα toshiba ενος φιλου ουτε εγω μπορουσα να βρω το λαπτοπ απο το κινητο. Ελεγξε απο τις ρυθμισεις του μηπως ειναι μη ανιχνευσιμο, σαν την αντιστοιχη επιλογη των κινητων.

 

Οσο για το wifi στο system tray, κοιταξε μηπως κρυβεται αυτοματα στο βελακι. Αν δεν υπαρχει γενικα, κοιτα παλι στις ρυθμισεις του wifi μηπως το εχεις βαλει να μην φαινεται εκει κατω.

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dave murray... εχω κανει ολη την διαδικασια απο το τουτοριαλ που μου εδωσες... κατεβασα κανονικα την γλωσσα που ηθελα ομως στην καρτελα ``πληκτρολογια και γλωσσες `` κανονικα επρεπε να εχει μια επιλογη απο να λεει προσθηκη και καταργηση γλωσας η κατι τετοιο... εμενα λοιπον δεν το εχει και απο οτι ειδα απο την βοηθεια των windows λεει αυτο

 

Η ενότητα "Γλώσσα εμφάνισης" θα είναι ορατή μόνο εάν έχετε ήδη εγκαταστήσει ένα πακέτο LIP ή εάν η έκδοση των Windows που διαθέτετε υποστηρίζει πακέτο MUI. Τα πακέτα MUI διατίθενται μόνο στις εκδόσεις Windows 7 Ultimate και Windows 7 Enterprise

 

οποτε τι κανουμε ? δεν μπορω εγω να κανω αυτα τα windows αγγλικα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γινεται να παρω τα αγγλικα απο καποιον φιλο να τα περασω και να φτιαξω recovery ? η καθε windows ειναι για εναν χρηστη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το ξερω αυτο. Μπορεις να κανεις αναβαθμιση της εκδοσης που εχεις, αλλα δε ξερω το κοστος. Κοιταξ'το.

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον για την ιστορια και επειδη μπορει καποιος να αντιμετωπισει το προβλημα του bloutooth στο μελλον , βρηκα τον τροπο... πρεπει να κανεις δυκτιο με το κινητο , και επειτα σου βγαζει ο υπολογιστης ενα εικονιδιο στο ``0 υπολογιστης μου`` και μετα ειναι σαν σκληρος δισκος... μπαινεις μεσα και κανεις κοπι πειστ οτι θελεις... οσο για το να κανεις τα ελληνικα σε αγγλικα θα το λυσω απο δευτερα καθως υπαρχει περιπτωση απο οσο μου ειπαν απο το μιντια μαρκτ η αγγλικη να βρισκεται μεσα στα ρικαβερι ντισκσ και μολις κανω φορματ να μου δωσει την επιλογη των αγγλικων... αν οχι θα δω... βρηκα οτι γινεται αναβαθμιση αλλα μπορει να χαλασει η εγγυηση μετα απο οτι μου ειπαν οποτε θα μιλησω την δευτερα με την hp και θα σας πω... ευχαριστω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου