Προς το περιεχόμενο

Roland VH-11 & Alesis Trigger I/Ο


spewfy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λογικά είναι και να σου πω με ενδιαφέρει και εμενα το θέμα...

αλλα δε νομιζω να υπάρχει θέμα συμβατότητας αφου είναι συμβατό με dual zone pads

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλο συμβατα...εμεις θέλουμε να είναι πληρως αξιοποιήσημα μεταξύ τους...

 

και μην εμπιστευεσαι το θωμα στα γενικά...να στελνεις email στο drum department.

 

εμενα ενας πωλητης στο θωμα μου ειχε πει πως Alesis DM5 με VH-11 και ενα Dual Zone e-ride της Yamaha είναι συμβατα...

 

τελικα δεν ήταν

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re guys ego exo mia yamaha dtx press 4 special alla den kanei anapidiseis i bageta ti na kano na agoraso ena xp 120 sd dtx pad me siligoni neas texnologias tis yamaha na valo dtx pad se ola ta tom  i sto snare i na pouliso tin drums mou kai na paro mia roland td 9kx i tha borousa na valo ena roland snare mesh head stin yamaha ??????? perimeno apantisi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

perimeno apantisi

 

γράψε ΕΛΛΗΝΙΚΑ και μετά να σου απαντήσουμε, αλλιώς φτιαξε μια φραπεδια 2 λίτρα και περίμενε...  ;D

 

Κανονισμοί (http://www.noiz.gr/index.php?topic=3948.0)

 

1. Γράφουμε ελληνικά με πεζούς χαρακτήρες. Οχι μόνιμη χρήση ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ, όχι greeklish.

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας τα παρουμε απο την αρχη εγω εχω μια γιαμαχα ντιτιεξ 4  σπεσιαλ και οταν χτυπαω με την μπακετα δεν κανει αρκετες αναπηδισεις . τι να κανω 1 να παρω ενα ντιτιεξ παντ νεας τεχνολογιας της γιαμαχα απο σιληγκονη που κανει περισσοτερες αωαπηδησεις η μπακετα 2 να αντικαταστισω με ντιτιεξ παντ μονο το σινερ 3 ολα τα τομ 4 αν γινεται να βαλω ενα ρολαντ μεσ χεντ παντ για σινερ 5 να βαλω μεσ χεντ σε ολα τα τομ και 5 να πουλησω την ντραμς μου και να παρω μια ρολαντ τντ 9  ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας τα παρουμε απο την αρχη εγω εχω μια γιαμαχα ντιτιεξ 4  σπεσιαλ και οταν χτυπαω με την μπακετα δεν κανει αρκετες αναπηδισεις . τι να κανω 1 να παρω ενα ντιτιεξ παντ νεας τεχνολογιας της γιαμαχα απο σιληγκονη που κανει περισσοτερες αωαπηδησεις η μπακετα 2 να αντικαταστισω με ντιτιεξ παντ μονο το σινερ 3 ολα τα τομ 4 αν γινεται να βαλω ενα ρολαντ μεσ χεντ παντ για σινερ 5 να βαλω μεσ χεντ σε ολα τα τομ και 5 να πουλησω την ντραμς μου και να παρω μια ρολαντ τντ 9  ??

 

καλα ρε φίλε τωρα σοβαρολογείς? προτείνεις 5 εναλλακτικές και θες καποιος να πάρει την απόφαση για σένα?

 

τί να σου πω...βασικα το κείμενο σου είναι και ακαταλαβίστικο...είπαμε γραφε ελληνικα αλλα μη γραφεις και το snare σινερ (σινερ-sinner = αμαρτωλός...)

 

τέσπα...εγω ψηφίζω roland td-9

 

της yamaha τα ηλεκτρονικά δε μαρέσανε ποτέ

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αε ευχαριστο πολυ για την  γνωμη σου και γω εχω καταμπερδετει  γιατι το εψαχνα πολυ το θεμα με αυτα τα dtx pad  yamaha απ την αλλη δεν ηξερα αν ταιριαζουν mesh head pads επανω σε yamaha γι αυτο ρωτησα τεσ πα αν παρω  roland td 9 kx  που ειναι με mesh head θα μπωρω να κανω ρουλους και γενικα να κανω γρηγορο παιξιμο κ.τ.λ και σε live τι ηχεια να παρω??θα πρεπει να ειναι ξεχω ριστα απτα αλλα οργανα??και αν γινεται πες καποιο site που να πουλαει φθηνα την  roland td 9 επειδη σκεφτομαι να κρατησω τη yamaha αλλα να παρω και την td 9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου