Προς το περιεχόμενο

''Never forever''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλος το κομματι απλα σπερνει!!! Το κατεβασα επειδη μου φανηκε ενδιαφερον ο τιτλος και πραγματικα το εχω ακουσει καμια τριανταρια φορες :o!

Πολυ οραια συνθεση αλλα και παραγωγη, αψογο παιξιμο και φοβερες φωνες. Ισως θαπρεπε κατα τη γνωμη μου να υπαρχει ενα reprise στο ρεφραιν κατα το τελος, τελειωνει λιγο αποτομα...

Btw πολυ καλη επιλογη το γρεζαρισμενο ρεφραιν... Απλα ειναι τοσο... !@#%#!#!%^@#$#!! (censor me :P :P)

Fly from Here, but as the Chosen Pessimist...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστω πολυ φιλε Frost!

Οπως προανεφερα,το ηθελα σχετικα μικρο το τραγουδι,να μην ξεφυγει..

Να σαι καλα!

(Που το ξεθαψες κιολας.. :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτύπησες ευαίσθητη χορδή, είμαι λάτρης τέτοιων μελαγχολικών κομματιών! :D (δώσε δράμα στη gkou και πάρ' της την ψυχή , που λέμε ;D ;D ;D)

Απίστευτο feeling , πολύ ωραία και δεμένη μελωδία... Για τα δικά μου πάντα γούστα, [move]το καλύτερό σου!!![/move]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gkou,

αν και το κομματι ειναι στα ορια του ροκ γουστου μου...κι εγω πολυ γουσταρω δραμα που και που(ερωτικο)...μη βλεπεις που τα περισσοτερα που ανεβαζω ειναι χαρντροκοκαφριλα για ν αναψουν τα αιματα.. 8)

[move]Σ ευχαριστω πολυ...[/move]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Που το ξεθαψες κιολας.. :))

 

Δεν το ξεθαψα, ηθελα να στο γραψω απο τοτε που το ποσταρες και το κατεβασα, απλα δεν ειχα χρονο  :P

 

αν και το κομματι ειναι στα ορια του ροκ γουστου μου...κι εγω πολυ γουσταρω δραμα που και που(ερωτικο)...μη βλεπεις που τα περισσοτερα που ανεβαζω ειναι χαρντροκοκαφριλα για ν αναψουν τα αιματα.. 8)

Kαι γω "καφρος" ειμαι, και μαλλον περισσοτερο απο σενα (melodic death  :P), αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε κ εμεις να εχουμε ενα soft spot  ;D ;D :P

 

 

Fly from Here, but as the Chosen Pessimist...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Kαι γω "καφρος" ειμαι, και μαλλον περισσοτερο απο σενα (melodic death  :P), αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε κ εμεις να εχουμε ενα soft spot  ;D ;D :P

 

 

 

Εννοειται!

Βεβαια εχω ενα φιλο ντεθά που οταν ερωτευεται βαζει κι ακουει Mπαθορι...

Για να του φυγει λεει... ;D ;D ;D

Αν δε του φευγει,βαζει Μακη...(οχι Τριανταφυλλοπουλο..)

Ειναι ο καθενας πως το χειριζεται.. 8)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Απλά τέλειο! Πολύ “calm Before the storm”  φάση!!! I am waiting for the storm now. Α και μια μουσική παρατήρηση έχω να κάνω. Με ενόχλησαν τα πολλά high frequencies  ειδικά μετά το 2.10’ που είχε το ακορντεόν  ;) . Διόρθωσέ το στο master!!!!!! U ROCK!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενόχλησαν τα πολλά high frequencies  ειδικά μετά το 2.10’ που είχε το ακορντεόν  ;) . Διόρθωσέ το στο master!!!!!! U ROCK!

Σ ευχαριστω πολυ για μια ακομα φορα..

Η αληθεια ειναι οτι εχω μια ταση για high boost στις παραγωγες μου...

Ισως να φταινε τα ηχεια και το eq(αν και flat) στο αυτοκινητο μου οπου,οσο παραδοξο και ν ακουγεται,κανω το τελικο check...

Πρεπει να το πρεσεξω γενικα.

Να σαι καλα!

Η καταιγιδα ερχεται με μια επερχομενη χαρντροκια που ειναι στα σκαρια... 8)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σταύρο !!!!!! Προφανώς Αστειεύομαι !!!! Το eq σου είναι τέλειο. H αναφορά σε μη υπαρκτό όργανο (ακορντεόν) και η δήθεν ατέλειά του απλά ακροβατεί στα όρια της εξυπνάδας με τη χαζομάρα μου!!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου