Προς το περιεχόμενο

κοστολογηση κιθαρας kagmakis "nigell foxxe"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια το '97 αγορασα την kagmakis "nigell foxxe" και την λεω ετσι επειδη  εχει το λογοτυπο

"foxxe" και μετα απο ερωτησεις σε φιλους και γνωστους  μου ειπαν οτι προκειται για για την κιθαρα του γνωστου ελληνα κιθαριστα που του την ειχε φτιαξει ο καγμακης το '83 και με την οποια ηχογραφησε δυο δισκους με τους flames,

στην παρουσα κατασταση θελει servise, ταστα , και  καλο γενικα φρεσκαρισμα

αλλα καποιος φιλος την ζητα επιμονα να την αγορασει και δεδομενου οτι χρειαζομαι

καποια ibanez prestige το σκεφτομαι να την πουλησω,

αλλα απο την αλλη δεν ξερω τι τιμη να του πω,

τα φωτα σας και  την γνωμη σας  παρακαλω,

να ειστε καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-μια σκέψη είναι να μάθεις την αρχική αρχική τιμή (του '83) και να υπολογίσεις μια σημερινή με βάση αυτή και τις φθορές της κιθάρας

-μια άλλη είναι να κάνεις το ίδιο αλλά με την τιμή που την αγόρασες εσύ

-και μια τελευταία είναι να ρωτήσεις τον ίδιο τον Καγμάκη (αν και ίσως λίγο άκομψο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ποιο λόγο είναι άκομψο να ρωτήσει ποια είναι η τιμή του και αν πρόκειτε για συλλεκτικό όργανο, ίσα ίσα εγώ θα χαιρόμουνα  αν ήμουν στην θέση του  ::)

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα ρωταγα τον Καγμακη στα ισια...σιγα μην ντρεπομουνα...

ο καγμακης εχεις φτιαξει κ την κιθαρα του τυπου (Μάνος Μανουσέλης) που επαιζε κατι φεγγαρια στον Ρακιτζη?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ποιο λόγο είναι άκομψο να ρωτήσει ποια είναι η τιμή του και αν πρόκειτε για συλλεκτικό όργανο, ίσα ίσα εγώ θα χαιρόμουνα  αν ήμουν στην θέση του  ::)

ε...να πας στο δημιουργό της να τον ρωτήσεις την αξία της μετά από 29 χρόνια? τι να σου πει? σ'αυτή την περίπτωση θες εναν αντικειμενικό κριτή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καγμακης εχεις φτιαξει κ την κιθαρα του τυπου (Μάνος Μανουσέλης) που επαιζε κατι φεγγαρια στον Ρακιτζη?

 

Όχι

...When i got the music i gotta place to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου