Προς το περιεχόμενο

Microkorg XL οδηγίες...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα πρόσφατα το Microkorg XL, και βρίσκω οδηγίες μόνο στα αγγλικά μήπως μπορεί κανείς να μου που να βρω οδηγίες στα ελληνικά;...

Ευχαριστώ

pedals in everything

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Στην αντιπροσωπεία της Korg.

 

Bon Studio

Διεύθυνση: Ζαΐμη 6 – 106 83 – Εξάρχεια - Αθήνα

Τηλ: 210 3809605 – 9

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στα γιαπωνέζικα σου κάνει?... ;D

 

Manual δεν κυκλοφορεί επίσημα από την εταιρία στα ελληνικά, όπως και για όλα τα προιόντα της Korg.

Θα πρέπει να πας να το μεταφράσεις έξω σε μεταφραστή ή να κατεβάσεις την pdf έκδοση από www.korg.com και να το μεταφράσεις με πρόγραμμα που υπάρχει στο net με copy-paste , αλλά δεν σου εγγυώμαι οτι θα τα καταλάβεις και όλα έτσι όπως θα στα βγάζει...

 

 

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στα γιαπωνέζικα σου κάνει?... ;D

 

Manual δεν κυκλοφορεί επίσημα από την εταιρία στα ελληνικά, όπως και για όλα τα προιόντα της Korg.

Θα πρέπει να πας να το μεταφράσεις έξω σε μεταφραστή ή να κατεβάσεις την pdf έκδοση από www.korg.com και να το μεταφράσεις με πρόγραμμα που υπάρχει στο net με copy-paste , αλλά δεν σου εγγυώμαι οτι θα τα καταλάβεις και όλα έτσι όπως θα στα βγάζει...

 

 

 

:D ;D

Ευχαριστώ θα το κοιτάξω

pedals in everything

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στα γιαπωνέζικα σου κάνει?... ;D

 

Manual δεν κυκλοφορεί επίσημα από την εταιρία στα ελληνικά, όπως και για όλα τα προιόντα της Korg.

Θα πρέπει να πας να το μεταφράσεις έξω σε μεταφραστή ή να κατεβάσεις την pdf έκδοση από www.korg.com και να το μεταφράσεις με πρόγραμμα που υπάρχει στο net με copy-paste , αλλά δεν σου εγγυώμαι οτι θα τα καταλάβεις και όλα έτσι όπως θα στα βγάζει...

Πηγαινε το για μεταφραση. Μονο που θα σου κοστισει καμποσα. :-\

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου