Προς το περιεχόμενο

Set up κιθαρας!! (Ω ναι παλι!!)


jesu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Relief ειναι....relief.. ;D.προς τα.... μεσα/εξω δεν ξερω τι σημαινει... ;D

 

Για να προσθεσεις relief γυρνα το trussrod ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ απο την κινηση του ρολογιου.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εκανα μια προσπαθεια αλλα απετυχε.

Οπως ειπα και πριν η αποσταση χορδης απο το ταστο ηταν πολυ μικροτερη απο μια medium πενα οποτε  συμφωνα με το αρθρο του Superfunk πρεπει να προσθεσω relief δηλαδη να χαλαρωσω  γυρνωντας το κλειδι προσ τα αριστερα. Τι δοκιμασα και αντι να μεγαλωνει η αποσταση της χορδης απο το ταστομικραινει ακομα περισσοτερο σε σημειο να τασταρει ολη η ταστιερα.

Τι κανω λαθος? ??? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι φίλε μου,...καλά κάνεις και ρωτάς, δεν γέλασα με τις ερωτήσεις σου που καλά εκανες και τις εκανες.

 

απλά μου ηρθε στο μυαλο μια εικόνα του πατερα (SF) με το παιδί (εσενα ) που όλο ρωτάει και ο μπαμπας πρέπει να απαντησει ;D

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι φίλε μου,...καλά κάνεις και ρωτάς, δεν γέλασα με τις ερωτήσεις σου που καλά εκανες και τις εκανες.

 

απλά μου ηρθε στο μυαλο μια εικόνα του πατερα (SF) με το παιδί (εσενα ) που όλο ρωτάει και ο μπαμπας πρέπει να απαντησει ;D

Στο ψητο τωρα,

Μπορει να μου πει κανεις τι κανω λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου