Προς το περιεχόμενο

Σταχυολόγηση posts από το thread περί Berklee


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμ τι περιμενες αγορι μου...εκει οι φοιτητες ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ δεν παιρνουνε master στην...ΚΑΤΑΛΗΨΗ & τον ΦΡΑΠΕ... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεχομαι και καταλαβαινω το χιουμορ σου αλλα ξεφευγεις...προσωπικα μου εφυγε ο πατος!!!

 

Τι λες? Εισαι Έλληνας, δηλαδη οταν ησουν μαθητής ήσουν τσογλανι που εκανε κοπανες, οταν ησουν φοιτητης επινες φραπεδες και εκανες καταληψεις, μετα στη δουλεια αραζες όλη μερα και δεν εκοβες αποδειξεις και οταν γερασεις θα γραφεις σε φορουμς για την καταντια των Ελληνων φοιτητων ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες? Εισαι Έλληνας, δηλαδη οταν ησουν μαθητής ήσουν τσογλανι που εκανε κοπανες, οταν ησουν φοιτητης επινες φραπεδες και εκανες καταληψεις, μετα στη δουλεια αραζες όλη μερα και δεν εκοβες αποδειξεις και οταν γερασεις θα γραφεις σε φορουμς για την καταντια των Ελληνων φοιτητων ;)

 

...με κλεμμένο WiFi από το γείτονα. Αμέ πώς!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες? Εισαι Έλληνας, δηλαδη οταν ησουν μαθητής ήσουν τσογλανι που εκανε κοπανες, οταν ησουν φοιτητης επινες φραπεδες και εκανες καταληψεις αρα μετα πηρες προαγωγη στο κομμα, μετα στη δουλεια που σε διορισε το κομμα αραζες όλη μερα ενω στην αλλη σου δουλεια που εκανες κατα τη διαρκεια της...δουλειας στο δημοσιο   δεν εκοβες αποδειξεις και οταν γερασεις θα γραφεις σε φορουμς αν μαθεις βεβαια να χρησιμοποιεις κομπιουτερ μια και οσα χρονια "δουλευες" στο δημοσιο με αυτα ασχολουνταν οι εκτακτοι  για την καταντια των Ελληνων φοιτητων ;)

 

ε πανω κατω ετσι δεν ειναι? ;D ;D  

 

Παντως προχθες που πηγα στην Πανεπιστημιουπολη (στο τμημα..Θεολογιας οπου εδινε εξετασεις στα  Ιαπωνικα η γυναικα μου) ειδα οτι δεν εχουν αλλαξει και...πολλα....η κατασταση μπιχλας και διαλυσης  θυμιζε Βυρηττο των 80s & Καμπουλ... ;D...ενω οι ..δυσμοιροι Ιαπωνες που ειχαν ερθει για να διοργανωσουν τις εξετασεις ...ειχαν μεινει με το στομα ανοικτο (παρολα αυτα τις οργανωσαν τελεια...θα εχουν να λενε στα παιδια τους οτι πηγανε σε παν/μιο της...εμπολεμης ζωνης...και επεζησαν ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λανθασμένη άποψη περι του συνόλου των ελλήνων φοιτητών. Οχι πως δεν υπάρχουν και αυτές οι περιπτώσεις.

 

αφου λοιπον οι περισσοτεροι ειναι καλοι γιατι δεν πλακωνουν στο ξυλο τα καλοπαιδα που εχουν τις σχολες υπο καταληψη το μισο χρονο μπας και ανοιξει καμμια σχολη? ???  

 

γιατι ανεχονται την αθλιοτητα και την βρωμα και δυσωδια που υπαρχει στις σχολες?

 

ουτε σε σταβλο δεν εχω δει τετοια βρωμα.....

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου λοιπον οι περισσοτεροι ειναι καλοι γιατι δεν πλακωνουν στο ξυλο τα καλοπαιδα που εχουν τις σχολες υπο καταληψη το μισο χρονο μπας και ανοιξει καμμια σχολη? ???  

 

γιατι ανεχονται την αθλιοτητα και την βρωμα και δυσωδια που υπαρχει στις σχολες?

 

ουτε σε σταβλο δεν εχω δει τετοια βρωμα.....

 

Γιατί φοβούνται μη φάνε ξύλο. Μη μου πεις πως πιστεύεις ότι οι καταληψίες είναι συζητήσημοι;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου λοιπον οι περισσοτεροι ειναι καλοι γιατι δεν πλακωνουν στο ξυλο τα καλοπαιδα που εχουν τις σχολες υπο καταληψη το μισο χρονο μπας και ανοιξει καμμια σχολη? ??? 

 

γιατι ανεχονται την αθλιοτητα και την βρωμα και δυσωδια που υπαρχει στις σχολες?

 

ουτε σε σταβλο δεν εχω δει τετοια βρωμα.....

 

 

Σωστο αυτο που λες (οχι για το ξυλο), ειναι υποθεση ολης της ακαδημαικης κοινοτητας η καλη λειτουργια του πανεπιστημιου (σε ολες της τις πλευρες - και της καθαριοτητας).

 

Παντως, τα αιτια για την παθητικη σταση των φοιτητων απεναντι στα προβληματα του πανεπιστημιου νομιζω οτι δεν μπορουμε να τα συτητησουμε εδω γιατι ειναι τελειως εκτος θεματος.

 

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου λοιπον οι περισσοτεροι ειναι καλοι γιατι δεν πλακωνουν στο ξυλο τα καλοπαιδα που εχουν τις σχολες υπο καταληψη το μισο χρονο μπας και ανοιξει καμμια σχολη? ???  

 

γιατι ανεχονται την αθλιοτητα και την βρωμα και δυσωδια που υπαρχει στις σχολες?

 

ουτε σε σταβλο δεν εχω δει τετοια βρωμα.....

 

 

Αχ αυτα τα κακα παιδια... Τη βρηκες την ριζα του κακου.

Αρχικα ευτελιζεις το Ελληνικο Πανεπιστημιο (οχι αδικα σε ορισμενες περιπτωσεις) και εν συνεχεια κοπτεσαι οταν δεν λειτουργει?  ::)

Οταν δεν ανεχεσαι κατι, ή αντιδράς ή το βουλωνεις. Στην πρωτη περιπτωση εχεις μια πιθανοτητα να καταφερεις κατι, στην δευτερη η κατηφόρα δεν θα 'χει τελος.

Βλεπω οτι σε ενοχλουν οσοι επιλέγουν το πρωτο.

Οσο για την βρωμα ευθυνονται κυριως οσοι εχουν απολυσει και εχουν απληρωτες, τις ηδη ελαχιστες, καθαριστριες εδω και μηνες.

Καλο είναι για την ενημερωση σου να μην εμπιστευεσαι τον Πρετεντερη.

 

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου λοιπον οι περισσοτεροι ειναι καλοι γιατι δεν πλακωνουν στο ξυλο τα καλοπαιδα που εχουν τις σχολες υπο καταληψη το μισο χρονο μπας και ανοιξει καμμια σχολη? ???  

 

γιατι ανεχονται την αθλιοτητα και την βρωμα και δυσωδια που υπαρχει στις σχολες?

 

ουτε σε σταβλο δεν εχω δει τετοια βρωμα.....

 

 

Γιατί οι τραμπούκοι είναι πάντα πολύ πιο αποφασισμένοι και ενωμένοι.

 

Γιατί αν πέσεις στο επίπεδο του τραμπούκου, θα χάσεις.

 

Και γιατί η βλακεία είναι ανίκητη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου