Προς το περιεχόμενο

Kramer guitar - Fender amp


ex-Ritchie77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενας φιλος μου πουλαει την παρακατω κιθαρα καθως και τον παρακατω ενισχυτη...γνωριζει καποιος ποια ακριβως μοντελα ειναι και ποια περιπου ειναι μια σωστη τιμη για να τα αγορασω? αξιζουν τα χρηματα που θα δωσω?

DSC01490a.thumb.jpg.260625902275511a57e707b430a28cb1.jpg

DSC01491.thumb.JPG.8c57c483f0e2e60671af388195681189.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ενισχυτής νομίζω είναι αυτός.

http://reviews.harmony-central.com/reviews/Guitar%20Amp/product/Fender/Automatic%20GT/10/1

Οι τιμές είναι σε δολλάρια αλλά u get the point.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μαλιστα...υποθετω οτι ο ενισχυτης πιανει γυρω στα 60-100 ευρω...για την κιθαρα που με ενδιαφερει και περισοοτερο δεν μπορω να βρω κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κολητος μου εχει παρομοια κραμερ...ιδιας εποχης με ιδιο λαιμο απο οτι βλεπω ιδιο headstock εχει αλλο σωμα βεβεια (αυτουνου ειναι striker) και εχει ενα διπλο (quadrail) και δυο μονους dual rail...Με βολευει παρα πολυ το floyd της την παλευει δεν ειναι και ασχημο και γενικα ειναι καλη κιθαρα..Λιγο τα ηλεκτρονικα της κανουν φασαρια αλλα αυτο φτιαχνει..εγω θα σου ελεγα αναλογα την τιμη που στην δινει να προχωρησεις...

για τον ενισχυτη δεν ξερω βεβεια...

Χανιά....

Charvel Model 4 '88 - Prs tremonti Se

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εγω του προτεινα γυρω στα 200-250 ευρω μονο για την κιθαρα...δεν ξερω αν ειναι πολλα η λιγα...

Τα 200 EUROS μου ακουγονται ισως και παραπανω απο οκ.Τωρα μπορει να κανω και λαθος οποτε ας με διορθωσουν οι kramer-ολογοι.

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου