Προς το περιεχόμενο

Fender Mustang Amps!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακουσα τον "μεγαλο",ο ενισχυτης εχει τις καλυτερες εξωμοιωσεις & τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΦΕ που εχω ακουσει ποτε απο Modeling μηχανημα.....για τα ΕΦΕ του ειδικα βγαζω και τη λεξη "modeling" απο μπροστα... 

Ναι ε?

Αρκετά ενθαρρυντικό το σχόλιό σου Νίκο, ώστε να τον φέρει στη θέση Νο1 της λίστας αγορών μου.

Να υποθέσω ότι τον άκουσες με Tele (τι ρωτάω :D ), τα "κουακ" ;D στα καθαρά σκάνε ωραία ή παραμορφώνουν?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με ψήνει ο ΙΙ και ΙΙΙ. ;D ;D ;D

Στον θωμά δεν τον είδα πουθενά τον ΙΙΙ.

Εδώ Αθήνα ποιος τους έχει για να τους δώ και απο κοντά και αν έιναι και νορμάλ η ελληνική τιμή να τον τσιμπίσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω τον Ι απο θωμα αγορασμενο για το σπιτι που τον εχω ειμαι υπερευχαριστημενος.

αγαπημενος μου ηχος απ τα πρισετς 57 deluxe και 65 twin reverb.

αλλα και το γκαζακι που δινει το american 90's μου φτανει και μου περισευει.

Πιστευω γενικα πως εχουν κανει τρομερη δουλεια με τους clean ηχους

αλλα και το γκαζακι του ειναι πολυ καλο ισως να μη μπορω να το εκμεταλευτω βεβαια επειδη εχω sss κιθαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ψήνει ο ΙΙ και ΙΙΙ. ;D ;D ;D

Στον θωμά δεν τον είδα πουθενά τον ΙΙΙ.

Εδώ Αθήνα ποιος τους έχει για να τους δώ και απο κοντά και αν έιναι και νορμάλ η ελληνική τιμή να τον τσιμπίσω?

 

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Guitars/Electric-guitar-amps/Fender-Mustang-III-Combo-/art-GIT0020860-000

 

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν κοιταξα θωμα γιατι ειπα οτι θα έψαξε καλά ;D ;D ;D

 

το μονο που με κραταει απ τον να παρω εναν απο αυτους ειναι οτι σκεφτομαι πως θα βάλω πεταλια πάνω :-\

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παιδια ειμαι λίγο γκαβός  ;D ;D ;D

Τον παραγγειλα τον ΙΙΙ χθές απο θωμά τον είδα μετα που πόσταρα...δεν ξέρω γιατι δεν τον είδα ποιο πρίν...

Οποτε είμα στην αναμονή...να ρθει ... :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα καλη φαση θα ητανε το κεφαλι...βεβαια δεν τους εχω ακουσει απο κοντα να δω τι λενε απο θεμα ηχου.Αλλα εαν λενε,παιρνεις το κεφαλι ...πας στο studio το κοτσαρεις σε καμπινα εχεις και το footswitch και εισαι κομπλε.......σε καποια demos ακουγεται πολυ πειστικος....

 

 

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και για όσους ξεκινούν τώρα είναι επίσης ελκυστικό.

 

Ναι με τοσα εφε που προσφερει ειναι οτι πρεπει για αρχαριο και οχι μονο αφου θα τον κρατησω για πολυ καιρο ακομα σιγουρα, και ο 40ρης αν και νομιζα οτι σε προβα θα με σκισει ο ντραμμερ μας για αλλη μια φορα και δεν θα ακουγομαι, μια χαρα τα παει σε ενταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου