Προς το περιεχόμενο

Fender Mustang Amps!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω πως ο II έχει σοβαρό ηχείο και watt....Από πετάλια εξωτερικά γνωρίζει κανείς αν τα δέχεται καλά?Γιατί σκέφτομαι να τον πάρω για σπίτι και να χρησιμοποιώ τα καθαρά του....... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιατί σκέφτομαι να τον πάρω για σπίτι και να χρησιμοποιώ τα καθαρά του

 

Μαλλον θα πεταξεις τα πεταλια σου.... ;D...τα εφε του ειναι...εξωφρενικα καλα....μακαρι να τα εβγαζε ...μονα τους η Fender....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι...

Έχει δοκιμάσει κάποιος να γράψει απο τη USB; Ποιότητα, latency κλπ..;

Σκέφτομαι πως αν γράφει όσο καλά ακούγεται, τότε τέλος στο Latency του monitoring.

Μπορώ να ακούω σε εντάσεις δωματίου τι παίζω, απο τον ενισχυτή και να το γράφω παράλληλα απο USB...

Στέκει, ή δε λέει και τόσο..;

 

edit: Αναφέρομαι στον mustang 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μπορεις να ακους τι παιζεις απο τον ενισχυτη και να το γραφεις μεσω usb.

εγω βεβαια το αλλο μου δεν εχω βρει πως γινεται ακομα ειναι να αναπαραγεις το γραμμενο κομματι και να ηχογραφησεις σολο απο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον θα πεταξεις τα πεταλια σου.... ;D...τα εφε του ειναι...εξωφρενικα καλα....μακαρι να τα εβγαζε ...μονα τους η Fender....

 

αυτο ακριβώς σκεφτομαι  ;D ;D ;D

 

Mustang II VS BOSS ME-25

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ακριβώς σκεφτομαι  ;D ;D ;D

 

Mustang II VS BOSS ME-25

 

ασε τα ημιμετρα και  παρε μια και καλη boss me 70 και ειμαι συγουρος πως καλητερΑ και περισσοτερα εφφε δεν θα εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε τα ημιμετρα και  παρε μια και καλη boss me 70 και ειμαι συγουρος πως καλητερΑ και περισσοτερα εφφε δεν θα εχει.

 

τι να τα κάνω? ειχα την me-50,tonelab,RP......οσο περισσοτερα εφφε εχω, τοσο λιγοτερη κιθαρα παιζω ;)

 

εχω και πεταλάκια  :D

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοί φάση δεν λέω.. αλλά από τον 20watto fender που δοκίμασα.. ο peavey vypyr 30άρης που έχω.. είναι πολύ καλύτερος.. ο fender δεν μου έδωσε την τόσο βαριά παραμόρφωση που θέλω.. Αλλά και πάλι σίγουρα τα μεγαλύτερα μοντέλα της fender θα είναι καλύτερα από τον 20άρη που έπεσε στα χέρια μου..  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο περισσοτερα εφφε εχω, τοσο λιγοτερη κιθαρα παιζω ;)

 

+10000

 

Γι' αυτό κι εγώ ψάχνομαι με αυτόν τον ενισχυτάκο, γιατί πραγματικα, όταν θελω να παίξω κάτι, δεν αντέχω να πολυασχολούμαι με ψιψιψινια και ποκοψόψα.. Άντε να κάθεσαι να φτιάχνεις ήχο στο PC, o οποίος στο 110% των περιπτώσεων δε μου αρέσει... και μη φανταστείς ότι ψάχνω και ΗΧΟ.. Ένα πιστευτό καθαρό κι ένα πιστευτό drive  θέλω. Ααα και να μη νοιώθω ότι υπάρχει κάποιος άλλος εκεί έξω, που παίζει ότι παίζω, λίγο μετά απο εμένα.. (latency)  ;D

Ελπίζω πως με αυτό το μαραφέτι, θα ακούω αξιοπρεπώς ότι παίζω ~τη στιγμη που το παίζω~ ενώ παράλληλα θα ηχογραφείται στο PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου