Προς το περιεχόμενο

Μοικανες, καραφλες, λαος και οι κιθαρες μπροστα!!


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ενέργεια! Ωραίο λάιβ!! Μπράβο!

 

Ο μπασίστας κ εμένα μου έκανε πολύ καλή εντύπωση ο ήχος του :D

 

[spam] Εμένα μου αρέσει το αβαταρ σου [/spam]

 

Y.Γ.Sorry αλλά είδα την φάτσα του Ben μετά από τόσο καιρό και ενθουσιάστηκα

+άπειρο κ εγώ σκάλωσα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Εντυπωσιακό... Για μένα που δεν βρίσκομαι Αθήνα, δεν παρακολουθώ τη σκηνή και δεν σας ξέρω, το όλο πράγμα δεν είχε καμμιά διαφορά στα μάτια και στ'αυτιά μου απο οτιδήποτε νέο κατά καιρούς βλέπω στα κανάλια. Αν μου έλεγαν πως αυτή η μπάντα είναι οι τάδε απο ΝΥ και είναι hot these days δεν θα είχα λόγο να μη το πιστέψω. Κι'αυτό για μένα είναι ενδεικτικό για το πόσο καλοί είστε, σκηνικά και μουσικά.

Βέβαια, τα ίδια ακριβώς είναι που με κάνουν να μη σας ξέρω, καθότι το όλο concept μουσικής δεν με απασχολεί ούτε μ'ευχαριστεί. Οφθαλμοφανώς όμως γουστάρετε αυτό που κάνετε, οπότε η γνώμη μου περισσεύει... Συγχαρητήρια.

ΥΓ. Εμένα μου άρεσαν και οι καράφλες και όλοι (αλλά και η κοπέλλα βεβαίως-βεβαίως  ;D )!

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk, ευχαριστουμε και παλι!

 

Evilnye, επισης ευχαριστουμε πολυ! Ο μπασιστας παιζει με ενα πενταχορδο (edit: bachus), νομιζω απο τα καλυτερα "μοντερνα" μπασα που κυκλοφορουν στην αγορα.

 

Ez, αυτο:

Αν μου έλεγαν πως αυτή η μπάντα είναι οι τάδε απο ΝΥ και είναι hot these days δεν θα είχα λόγο να μη το πιστέψω. Κι'αυτό για μένα είναι ενδεικτικό για το πόσο καλοί είστε, σκηνικά και μουσικά.

 

ειναι το καλυτερο σχολιο που θα μπορουσαμε να δεχτουμε. Σε ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σου λογια αλλα και που μας ανεβασες την αυτοπεποιθηση!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαιρετικος ηχος ...και ειδικα η κιθαρα μου αρεσε πολυ ο ηχος της.........γεματος....μπραβο παιδια.Παντα τετοια...

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίσαστε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλοί...

Και η κοπελιά σας όμως μας την ΑΝΕΒΑΣΕ την..Αυτοπεποίθηση  ;) :P

 

Όσον αφορά τις φάτσες σας μόνο το κορίτσι μου άρεσε. (Και όχι μόνο η φάτσα της). ;)

 

 

Αυριο θα πεσει ανωνυμο τηλεφωνημα στις γυναικες σας και μαντηλι στο ακουστικο......εκτος εαν.....................................................πεσετε απο μια 150αρα  ΕΥΡΩ εκαστος....

 

τηλ. επικοινωνιας 697........... ωρες γραφειου.Ζητηστε τον ΑΝΤΩΝΗ θα καταλαβω.

;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυριο θα πεσει ανωνυμο τηλεφωνημα στις γυναικες σας και μαντηλι στο ακουστικο......εκτος εαν.....................................................πεσετε απο μια 150αρα  ΕΥΡΩ εκαστος....

 

τηλ. επικοινωνιας 697........... ωρες γραφειου.Ζητηστε τον ΑΝΤΩΝΗ θα καταλαβω.

;D

Σε μένα ρε φίλε τον κολλητό σου??τον αδερφό σου??Αφού και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή ρε παληκάρι...

Άλλαξε και Nickname μετά...κάντο Αρτέμης Μάτσας  :P

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιγνατιε, ευχαριστουμε παρα πολυ... χρονια ψαχνομαστε με τον ηχο στις κιθαρες και μετα απο δεκαδες αλλαγες κιθαρων,μαγνητων,πεταλακιων,καμπινων και ο,τι αλλο μπορεις να φανταστεις (οπως κανει και καθε καλος ανθρωπος στο νοιζ ;D) καταφεραμε να βγαλουμε ενα καλο αποτελεσμα...τα ευσημα παντως πανε κατα κυριο λογο στην ηχοληπτρια μας, που ειναι φαν του "φωνη μεσα, κιθαρες μπροστα". Τις προηγουμενες φορες που δεν παιζαμε με δικο μας ηχοληπτη, ακουγομασταν λιγο σκυλαδικο: η φωνη ΤΕΡΑΑΑΣΤΙΑ και οι κιθαρες "κομμενες" απο τους 1000 κυκλους και κατω!

 

Σπυρος69 σε ευχαριστουμε πολυ και σεμνααααα ;D ! Ναι απ οτι καταλαβαινω η Μαρα "ανεβασε" τη σκηνικη μας παρουσια και οχι μονο  ;D. Προσεχετε τι λετε γιατι ο Ιγνατιος κραταει αρχειο!

 

Marmelaki ευχαριστουμε πολυ επισης... Προκειται για μια fender strat deluxe που εχει υποστει διαφορες αλλαγες (jumbo ταστα, λεπτυνση μπρατσου) και φοραει αν δεν κανω λαθος το pickguard του lukather με EMG 81-85.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου