Προς το περιεχόμενο

I' m a Ram- 4WD


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγχαρητήρια. Είθε το πνεύμα του Roy Buchanan να σας ευλογεί πάντα  ;).

Πολλά μπράβο στον κύριο που τραγουδάει! Ο οποίος είναι;

Όταν ο κος Ζάικος γράφει αυτά που μόλις είδα, καταλαβαίνετε ότι είναι από τις μεγαλύτερες τιμές που έχουν δεχθεί οι 4WD. Thanks.

Ο κος Μάνος Δούκας.

 

Υ.Γ. Η χαρά μου βέβαια μετριάζεται γιατί δεν έχουν μπει να με κρίνουν οι Heart Attack και ο GeoDream. :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Όταν ο κος Ζάικος γράφει αυτά που μόλις είδα, καταλαβαίνετε ότι είναι από τις μεγαλύτερες τιμές που έχουν δεχθεί οι 4WD. Thanks.

Ο κος Μάνος Δούκας.

 

Υ.Γ. Η χαρά μου βέβαια μετριάζεται γιατί δεν έχουν μπει να με κρίνουν οι Heart Attack και ο GeoDream. :D

Κε Ζάικο σας ευχαριστώ κι εγώ!

Νέστορα?...το πάς για πολλές σελίδες το θέμα?

Υ.Γ. Τελείωνε γιατί έχουμε και πρόβα ..

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα, πάνω απ την καταπληκτική εκτέλεση των κομματιών που ανεβάζει ο Νεστωρ (αυτο για μενα ηθελε να παει λιγο πιο αργά), ειναι η επιλογή, για το ποια τραγούδια θα κανουν cover.

 

πεφτουν κατακέφαλα σε οτι μ'αρεσει. ;)

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα, πάνω απ την καταπληκτική εκτέλεση των κομματιών που ανεβάζει ο Νεστωρ (αυτο για μενα ηθελε να παει λιγο πιο αργά), ειναι η επιλογή, για το ποια τραγούδια θα κανουν cover.

 

πεφτουν κατακέφαλα σε οτι μ'αρεσει. ;)

Γιάννη να σ' ευχαριστήσω και σένα.

 

Πονηρά σκεπτόμενοι κάνουμε cover σε κομμάτια όχι ιδιαίτερα γνωστά για ν' αποφεύγουμε τις συγκρίσεις (και τις κακές κριτικές). ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πονηρά σκεπτόμενοι κάνουμε cover σε κομμάτια όχι ιδιαίτερα γνωστά για ν' αποφεύγουμε τις συγκρίσεις (και τις κακές κριτικές). ;)

Δεν εχει σημασια. Αμα δινεις ψυχη, ειτε τον εθνικο υμνο της τελευταιας φυλης του Αμαζονιου παιζεις ειτε το smoke on the water..... ;)

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο πράμα! ;) Πάω να ανοίξω μια Carlsberg

Όλα καλά αλλά βασικά έπαθα με τον ήχο του μπασίστα σας. Τι όργανο είναι? Rickenbacker?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά αλλά βασικά έπαθα με τον ήχο του μπασίστα σας. Τι όργανο είναι? Rickenbacker?

Ένα Fender Jazz Bass του 1977 με EMG μαγνήτες και κλειδιά αγνώστου ταυτότητας. ???

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλητεια κ πολυ ωραια φωνη!

γκρουβαρει πολυ καλα το κοματι!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα Fender Jazz Bass του 1977 με EMG μαγνήτες και κλειδιά αγνώστου ταυτότητας. ???

 

Cool! Θυμάσαι και με τι πετάλι έγραψε ή αν χρησιμοποιήσατε κάποιο vst για το "γκάζι" του?

Thanks in advance! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου