Προς το περιεχόμενο

βιβλία για drums


stathopa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η μελέτη του Agostini {αν και δεν περιλαμβάνει μπλαστ μπιτ} δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.

Ασε που 40 χρόνια πίσω τα drums είχαν ήδη διανύσει δεκαετίες ιστορίας και κατασταλάξει αρκετά.

 

dionisissab συμφωνώ σε όλα.

 

Φυσικά καλό είναι να μην πας μόνο με ένα βιβλίο. Λίγο απ τα παλιά, κάτι απ τα νέα...

 

stathopa: αυτό που μας ζητάς είναι παράνομο.  :-X

 

Το ξέρω φίλε μου, απλά έλεγα μήπως ξέρετε... Είναι και δύσκολες εποχές, και ακόμα και ένα τέτοιο χόμπι κοστίζει αρκετά.  :) Πάντως εγώ ακολουθώ το πρόγραμμα του δάσκαλου και δεν ξέρω για βιβλία πολλά πράγματα αν και αρχίζω να ψάχνομαι, εξάλλου 1 χρόνο παίζω όλο και όλο (παρά το προχωρημένο της ηλικίας μου ;) είμαι 33 :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει και εγώ βιβλία του Agostini, γενικά όμως ποτέ δεν πήραμε ένα βιβλίο απ την αρχή μεχρι το τέλος του ότι λεεί ο συγγραφέας. Πάντα σύμφωνα με την ύλη που κάναμε βλέπαμε και απο άλλα βιβλία τα αντίστοιχα, άλλους τρόπους στα χέρια, στο σετ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

> αυτο ήταν το 600στό ποστ μου! Πήρε 7 χρόνια, αλλά τα κατάφερα! :P   ;D

 

Μπράβο!  :D :D Να τα χιλιάσεις εύχομαι.

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου