Προς το περιεχόμενο

περι facebook ο λογος!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα....εχω καποιες αποριες για το αν υπαρχουν και ειναι διαθεσημες καποιες λειτουργειες του facebook...θα ηθελα να ανακτησω ορισμενες πληροφοριες στο profile μου τις οποιες εχω διαγραψει εγω ο ιδιος!!

 

1)υπαρχει αυτη η δυνατοτητα μεσω καποιων επιλογων??

 

2)αν οχι, μπορω να στειλω mail στους διαχειριστες του facebook ωστε να τους ζητησω να το κανουν αυτοι για εμενα αν και εφοσον δεν εχω εγω την δυνατοτητα να το κανω ο ιδιος?

 

3)θα δεχτουν το αιτημα μου η δεν επιτρεπεται?

 

4)πως μπορω να επικοινωνησω μαζι τους? μεσω του facebook? μεσω email?

 

5)ποιο ειναι το email τους ωστε να ερθω σε επικοινωνια μαζι τους??

 

6)το αιτημα που θα υποβαλλω μπορω να το γραψω στα ελληνικα?? η θα πρεπει απαραιτητως να ειναι στα αγγλικα?

 

ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Παναγιώτη, δεν είναι το Noiz το κατάλληλο μέρος για να πάρεις πληροφορίες για το Facebook. Είναι μάλιστα πολύ πιθανό ότι οι απαντήσεις που τυχόν θα λάβεις εδώ θα είναι ανακριβείς καθότι το Facebook αλλάζει πολύ συχνά τις πολιτικές λειτουργίας του.

 

Για να πάρεις απαντήσεις στα ερωτήματά σου, προτείνω να επισκεφτείς την παρακάτω σελίδα που περιέχει όλες τις πληροφορίες σχετικά με το Facebook:

http://el-gr.facebook.com/help/?ref=pf

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου