Προς το περιεχόμενο

''I believe''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστος!!! ;D ;D ;D ;D

...ή για σιγουρα αποτελεσματα σκας 16ευρω το κιλο + εξοδα αποστολης και τα λοιπα και τα λοιπα.

http://ebloko.gr/karioka_megali?category_id=0&manf=286

 

 

ΥΓ. Απορια : H φρυγανια να ναι ολικης?

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

 

Άσε θα τις πάρω από thomann

 

ΥΓ. Απορια : H φρυγανια να ναι ολικης?

 

Δια τους προσέχοντας τη σιλουέτα τους απαραιτήτως  . Ακούς Stavros? Στο America δεν αρκεί παίζω κιθάρα…θέλει και 6 pack….the x factor που λένε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπονοείς κάτι Stavros?Όλα τα κοστούμια μου είναι μαύρα (ελάχιστα είναι γκρί σκούρο). Πές το ξεκάθαρα παλιο poser- glam τύπε , προτιμάς τα vivid colors!!!

 

Καριόκες:

Συστατικά

500 γρ. ζάχαρη

1,5 ποτήρι νερό

500 γρ. καρύδια τριμμένα

300 γρ. φρυγανιά τριμμένη

1 κουταλάκι γλυκού γαρύφαλλο σε σκόνη

1 κουταλάκι γλυκού κανέλα

2 κουταλιές σούπας κακάο

500 γρ. κουβερτούρα

 

 

 

;D ;D ;D

 

Ελιωσα!!!

 

Οταν με το καλο βρεθουμε αντι για αναμα τους ενισχυτες θ αναψουμε κουζινα-απορροφητηρα μου φαινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αν όταν παρασκευάζεις τις καριόκες, εκτός από τους μάγειρους παρακολουθούν και τρίτα πρόσωπα θεωρείται αυτό live?

 

Αν έχεις σπάσεις από πριν τα καρύδια/ έχεις τρίψει από πριν τη φρυγανιά είναι playback ?

 

Αν ο φούρνος και ο απορροφητήρας ή το καζάνι (στο unplugged) είναι κινεζικής προέλευσης , τότε θεωρείται ότι "παίζεις" με replica?

 

Η προθέρμανση του φούρνου (καζανιού)  υπέχει θέση sound check?

 

Αν εκτός από καριόκες κάνεις και μελομακάρονα , ποιος είναι ο Head Liner?

 

Αν ξεφύγεις από τη συνταγή είσαι jazz αυτοσχεδιαστής ή απλά φλύαρος poser- ας?

 

Κ (ρήτη) – Κ (αβάλα) – Κ (οζάνη)….ή (k)u (k)lux (k)lan . ΩΡΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ είστε μεγάλα παιδία!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Σπύρο, μα εγώ μιλάω για την πρώτη στον Βορρά!, τη Δεύτερη Πανελληνίως εν πάσει περιπτώσει. 

 

 

 

3 κατά σειρά πανελληνιως πάει καρά κέντρο...!! :D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όταν παρασκευάζεις τις καριόκες, εκτός από τους μάγειρους παρακολουθούν και τρίτα πρόσωπα θεωρείται αυτό live?

 

Αν έχεις σπάσεις από πριν τα καρύδια/ έχεις τρίψει από πριν τη φρυγανιά είναι playback ?

 

Αν ο φούρνος και ο απορροφητήρας ή το καζάνι (στο unplugged) είναι κινεζικής προέλευσης , τότε θεωρείται ότι "παίζεις" με replica?

 

Η προθέρμανση του φούρνου (καζανιού)  υπέχει θέση sound check?

 

Αν εκτός από καριόκες κάνεις και μελομακάρονα , ποιος είναι ο Head Liner?

 

Αν ξεφύγεις από τη συνταγή είσαι jazz αυτοσχεδιαστής ή απλά φλύαρος poser- ας?

 

Κ (ρήτη) – Κ (αβάλα) – Κ (οζάνη)….ή (k)u (k)lux (k)lan . ΩΡΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ είστε μεγάλα παιδία!

 

ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣ ΔΩΚΕΙΣ. Οτι καταδικαζετε το καπνιζετε βωρε σεις???ΧΑΧΑΑΧΑ

By the way. Καζανι = αποστακτηρας διαυγους αποσταγματος οινου(καλο ε?) Ρακι δηλαδη

Αρα προθερμανση = πρωτορακι = το βαζεις σε αμαξι και δε περνας απο ΚΤΕΟ αφου στη παισουν οι περιβαλοντικες οργανωσεις και οι Αμερικανοι να κατωχηρωσουν το trade της ενεργειας.

Ακομα η εννια καζανι = παμε να καζανεψουμε ή να καζανισουμε οπερ διαδικασια αποσταξης και χαβαλε μα καρβουνα-ξυλοφουρνους ;)κλπ ΑΡΑ ΚΑΡΑΡΟΚΑΡΟΥΜΕ ή στη καθομιλουμενη ΚΑΡΙΟΚΑΡΟΥΜΕ/ΚΑΡΙΟΚΑ. Γκεγκε?

Σηκωθητε απο κασελες κρεβατια καριολες(καριοκες) και ελατα να πιουμε μια βωρε.!!!

Τα γ@@@με Τυχαιο? Δε νομιζω!! ;D ;D ;D ;D

@1987Χ Ντινο μου μη το παρεις μ@@@α θα ναι. Μας εχει πριξει με τη στρατ ο τυπος με μια μισαλοδοξια παρε βρωμα στο VST για να δειχνει lp.(ετσι κι αλλιως θα το βγαλω δε torrent) ;D ;D ;D ;D ;D

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν εκτός από καριόκες κάνεις και μελομακάρονα , ποιος είναι ο Head Liner?

 

Κ (ρήτη) – Κ (αβάλα) – Κ (οζάνη)….ή (k)u (k)lux (k)lan . ΩΡΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ είστε μεγάλα παιδία!

 

 

Κοιτα,αν ειναι να χουμε head liner θα βαλουμε το γαλακτομπουρεκο. :P

Με μπολικο σοροπι και φυλλο Κοζανης(απ τη Σιατιστα ει δυνατον)

 

ΚΚΚ...εχουμε γινει ρεντικολο των σκυλιωνε και προσωπικα προσπαθω απεγνωσμενα να καταστησω τον εαυτο μου σοβαρο καλλιτεχνη.Μη μου χαλνατε τη καριοκα εεε..τη καριερα.

Τα γιουβαρλακια τ αυγοκοβετε στην Κοζανη?

 

Θα μας κραξουνε και θα χουνε και δικιο.

 

LK, μην επικαλεστεις τωρα κανα νομο 666/69 του ΠΚ και αρχισει καμια δικη παλι...

Εχω ν απλωσω τραχανα και δε βολευει να ρθω για ενορκος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου