Προς το περιεχόμενο

''I believe''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το να λεω συνεχεια ευχαριστω κατανταει γραφικο οποτε το λεω τελευταια φορα

σε οσους σχολιασαν και οσους σχολιασουν.

Το να μιλησω για το τι θα μπορουσα να κανω ή τί θέλω να κανω μ αυτες τις μουσικες

θα καταντησει το θεμα εκπομπη για life-style και αυτα τα σιχαινομαι.

Το να πω ομως οτι εχω ριξει απιστευτα γελια στο νοιζ και εχω διασκεδασει τοσο πολυ με διαφορες κουβεντες ειναι αληθινο και ειλικρινες.

Υπαρχει τιποτα καλυτερο απο καποιους με ταλεντο στο λογο και τον σαρκασμο?

Το απολαμβανω!

Αν εχω ταλεντο στη μουσικη,ας το απολαυσετε οπως εγω τις γνωσεις και το χιουμορ

που μου προσφερετε.

Μονο να πω κατι για τα κομματια μου..

Δεν ξερω γιατι αλλα δεν εχω βασικη επιρροη το 80s' ροκ..

Επισης δε μ αρεσει καθολου το image εκεινης της εποχης που αγγιξε και ξεπερασε τη γελοιοτητα.

Ωστοσο το ροκ που μου βγαινει απ ο,τι λετε παραπεμπει εκει..

Το δεχομαι και δε λεω αλλα,πα να κλεισω ραντεβου σε κομμωτηριο για περμαναντ. ;D

 

Καποια στιγμη θ ανεβασω τιποτα απ το ελληνικο υλικο μου γιατι με κανατε να νιωθω πολυ κοτα που δεν το κυνηγαω στο Αμερικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καποια στιγμη θ ανεβασω τιποτα απ το ελληνικο υλικο μου γιατι με κανατε να νιωθω πολυ κοτα που δεν το κυνηγαω στο Αμερικα...

 

Να σου πω αυτο ειναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ  πολυ πιο ενδιαφερον μια και σιγουρα θα ξεφευγει απο το πλαισιο της ....ασκησης υφους  (εξαιρετικης μεν,ασκησης υφους δε) και θα μας δειξει ποιος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εισαι.. :) ;),κακα τα ψεμματα οταν τραγουδας ..στη γλωσσα σου..δυσκολα κρυβεσαι... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω αυτο ειναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ  πολυ πιο ενδιαφερον μια και σιγουρα θα ξεφευγει απο το πλαισιο της ....ασκησης υφους  (εξαιρετικης μεν,ασκησης υφους δε) και θα μας δειξει ποιος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εισαι.. :) ;),κακα τα ψεμματα οταν τραγουδας ..στη γλωσσα σου..δυσκολα κρυβεσαι... ;)

 

Συμφωνω απολυτα ιδιως για την ασκηση υφους!

SF μια και εχεις παει-εχεις ζησει εκει,να σε ρωτησω...

Ωραια η Αμερικη εεε? ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια η Αμερικη εεε?

 

Καταρχην καλη ειναι...αλλα σαν το ΒΕΡΟΛΙΝΟ δεν ειναι... ;D

 

Κατα δευτερον...οπως και ολα τα πραγματα...ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ...απο ΠΟΛΛΑ και ΔΙΑΦΟΡΑ (ποιος εισαι,τι θελεις,τι προτιθεσαι να κανεις για να το αποκτησεις,ποσο σκληρα μπορεις ή θελεις να εργαστεις,αν σου "πηγαινει" το μερος,ΠΟΥ ακριβως στην Αμερικη θα πας κτλ,κτλ),απο την αλλη υπαρχουν ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ και διαφορετικες  "ΑΜΕΡΙΚΕΣ" (δε φανταζομαι να εισαι..Παπαρηγαιος... ;D και να θεωρεις οτι ολοι οι Αμερικανοι ειναι...ιδιοι? ;D) που πολυ δυσκολα μπορεις να την κρινεις σαν μια "οντοτητα",εχει ομως ΠΟΛΥ ενδιαφερον,τρομερες εναλλαγες και ναι ειναι ΟΜΟΡΦΗ (και πολυ ΑΣΧΗΜΗ πολλες φορες)

 

Tα τελευταια χρονια τα πραγματα εχουν αγριεψει πολυ και εκει παντως μια και οικονομικα ειναι μια κατεστραμενη χωρα που κοβει αβερτα χρημα για να τη βγαλει καθαρη...(οπως καναμε και εμεις τη δεκαετια του 80 και 90 αλλα ΠΟΛΥ χειροτερα ενα πραμα.....) και ναι εχει τους ΑΘΛΙΟΤΕΡΟΥΣ ανθρωπους που μπορει καποιος να συναντησει (τετοιο trash απλα δεν υπαρχει ΠΟΥΘΕΝΑ στον κοσμο...), οπως και τους ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ανθρωπους που μπορει καποιος να συναντησει,μη ξεχνας οτι η εννοια "μετρο" απλα δεν υπαρχει σε αυτη τη χωρα...  

 

Γενικα ομως μιλωντας  η Αμερικη ειναι αυτο που ΕΣΥ θελεις να ειναι (κατι που στην Ελλαδα δεν υπαρχει βεβαια).....wide open spaces my friend,wide open spaces....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι ωραιο το Βερολινο... :)

 

Οποιος μου πει ποιο ειναι το παρακατω μερος που εχω τραβηξει στην φωτο κερδιζει λουκουμι με φυστικι απο πανω... ;D

 

P1010208.thumb.JPG.3ec1123144b0dc1eee619a7a7c8261ec.JPG

qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ...κομμουνιστικο μνημειο θα ποσταρω τη μπροστινη του φωτο

για βοηθεια

;D

 

treptow390.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ομως μιλωντας  η Αμερικη ειναι αυτο που ΕΣΥ θελεις να ειναι (κατι που στην Ελλαδα δεν υπαρχει βεβαια).....wide open spaces my friend,wide open spaces....

 

Κραταω αυτο!

Βερολινο πηγα(λετσοτουριστας)δεν ξερω,δε μου κανε κλικ..

Αμστερνταμ και (δεν το περιμενα)Βρυξελλες μου αρεσαν.

Αλλα αν δε ζησεις καπου για μεγαλο σχετικα διαστημα...τι γνωμη να εκφερεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Οποιος μου πει ποιο ειναι το παρακατω μερος που εχω τραβηξει στην φωτο κερδιζει λουκουμι με φυστικι απο πανω... ;D

 

 

 

Χιονια βλεπω...Η Κοζάνη? ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου