Προς το περιεχόμενο

''I believe''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν έχει οριστικοποιηθεί το tracklisting, θα σου πρότεινα να το βάλεις τελευταίο στο cd.

 

@gkou Σ ευχαριστω για μια ακομα φορα!

 

@Σπυρο στο μυαλο μου εισαι!Αυτο ειχα σκοπο να κανω και αυτο θα γινει.

Βεβαια το σκεφτηκα αλλιως...μ αρεσουν οι ακουστικες στο τελος που δεν τελειωνουν στην τονικη,για κλεισιμο CD.

Σ ευχαριστω και παλι για τα καλα σου λογια!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οταν βλεπω να ανεβαζεις κομματι μου φτιαχνεις τη μερα!

Εισαι πολυ καλος αδερφε οπως κ το τελευταιο που ανεβασες!

Το it ain't easy εχει συμπεριληφθει στη λιστα των αγαπημενων μου!! συνεχισε ετσι man

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Σταυρο θα μας τρελλανεις βραδιατικα? ασε μας να κοιμηθούμε!!!!  Τα ρεστα μου.Αν δεν μου υπογραψεις το cd δεν το παιρνω..... ;D Να σαι καλα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο κομματάκι αλλά νομίζω ότι είναι λίγο ξεπερασμένο όχι από άποψη μουσικής αλλά από άποψη ήχων... Πολύ ωραίο σαν ιδέες κλπ αλλά θα ήθελα μια πιο μοντέρνα προσέγγιση όσων αφορά τον ήχο καθαρά!!! Θυμίζει λίγο Aerosmith στην Poser δεκαετία τους!!!

ΥΓ: Στην ΚΑΡΑposer δεκαετία τους...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω πολυ για τα σχολια Vietman,funky bassman!

 

@Μick77 Σιγα μην το υπογραψω..ποιος ειμαι? ο Μπονα μασας?

Αν θελεις,να σου στειλω μαζι κι ενα κουτι κουραμππιεδες η κανα γαλακτομπουρεκο... ;D

Σ ευχαριστω αδερφε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωνη σου στο refrain μου θυμισε εντονα αυτη του Μαικλ Μπορμαν και το κομματι γενικα μια μπαντα που επαιζα, τους Redrum. Ωραια φαση. 2 κιθαρες να χωνουν ασταματητα και εγω να ψαχνω χωρο να βαλω κατι καμπανακια :D

 

Το κομματι ειναι εκπληκτικο. Παραγωγη, συνθεση, εκτελεση, παιρνουν ολα 10 με μπακαλιαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξαναακουσα.. κ εχω ακομη

μια παρατηρησουλα :) στο κουπλε ισως θα μπορουσες καλυτερα τα φωνητικα.. θυμιζουν λιγο ελληνα που τραγουδα ξενο στιχο... λιγο ομως..

Το ρεφραιν φυσικα ειναι 80τιλα βαρβατιλα κ δεν θα μπορουσα να το ξεχωρισω ή να το συγκρινω ουτε απο whitesnake η aerosmith που αναφερθηκε! Μεγαλο ευγε σε αυτο!

 

Αν σημερα ειχαμε 22/10/1985 θα προσπαθουσα να γινω ο κιθαριστας σου ή ο μανατζερ σου!

Με νυχια κ με δοντια ομως!!! :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια παρατηρησουλα :) στο κουπλε ισως θα μπορουσες καλυτερα τα φωνητικα.. θυμιζουν λιγο ελληνα που τραγουδα ξενο στιχο... λιγο ομως..

 

Μεσα εισαι!Δεν ξερω αν ειναι θεμα ''ελληνιλας'' αλλα ηδη εχω αποφασισει να ξαναπω σιγουρα το πρωτο κουπλε...κατι δεν...

Σ ευχαριστω πολυ!

 

@Ιγνατιε...ελπιζω να μην εννοεις οτι στα κανα τουμπανο... ;D

Σ ευχαριστω αδερφε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για άλλη μια φορά πορωτικό!!! Το Heavy Rock σου είναι πολύ καλό Σταύρο... Φωνάρα έχεις. Ώριμες ιδέες και κατασταλαγμένες για το στυλ έχεις. Κιθάρα παίζεις πολύ καλά και από σύνθεση ο πήχυς είναι ψηλά... Δεν πρέπει να μείνει αυτή η δουλειά στην αφάνεια. Όταν με το καλό ολοκληρωθεί το cd, ενημέρωσέ μας... ;D ;D

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου