Προς το περιεχόμενο

Όλα Για Τα Ξύλα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και απο μένα!

Η προσωπική μου άποψη είναι οτι τα ξύλα παίζουν ρόλο μόνο στην αίσθηση που σου δίνουν στο χέρι και κατά πόσο σταθερό σε μεταβολές θερμοκρασίας κτλπ μέχρι εκεί όμως..

 

Δεν θα μπορέσω πότε να καταλάβω που το κολλάει στο ηλεκτρικό σήμα με το ξυλο...  ???   ::)

ας μου το εξηγήσει κάποιος αν έχει όλη την καλή διάθεση!

Η απορια σου ειναι off topic (σχεδον)  ;)

Αν θελεις ανοιξε ενα καινουργιο θρεντ για να σου απαντησουν αλλα επισης μπορεις να διαβασεις και καποιο απο τα χιλιαδες πολυσυζητημενα θρεντ που εχουν ηδη ανοιχτει  ;)

 

Το τσέκαρα.. Φαντάζομαι είσαι με mozilla. Εκεί δεν φαίνονται τα dead links..

Αν ανοίξεις το site πχ με chrome, θα τα δεις (πχ στο πρώτο: Maple ή Hard Maple δεν εμφανίζεται).

 

Διόρθωση: sorry, my bad! Τα links είναι εξωτερικά (και είναι dead)!

Εχεις δικιο

 

 

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η απορια σου ειναι off topic (σχεδον)  ;)

Αν θελεις ανοιξε ενα καινουργιο θρεντ για να σου απαντησουν αλλα επισης μπορεις να διαβασεις και καποιο απο τα χιλιαδες πολυσυζητημενα θρεντ που εχουν ηδη ανοιχτει  ;)

 

Δεν είχα σκοπό να ανοίξω αντιπαράθεση με το παλικάρι φυσικά, γι αυτο είπα όποιος θέλει να μου πει. (έστω και με pm δεν εχω θέμα..) ;)  όντος υπάρχουν πολλά θέματα δε λέω.. αλλα δεν βρίσκω άκρη.

Τωρα στο οτι κατα ποσο παίζουν ρόλο τα ξύλα στον ήχο ήταν καθαρά η προσωπική άποψη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τ ακσύλα παίζουν ρόλο,γενικώς.

Το ταίριασμα τους παίζει ρόλο σημαντικότατο.

Όχι τόσο αν είναι ακριβά,φθηνά,επώνυμα ή μι (καντίνι).  :P

Αν υπάρχει καλή "συχνοτική" σχέση το αποτέλεσμα είναι καλό.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα σκοπό να ανοίξω αντιπαράθεση με το παλικάρι φυσικά, γι αυτο είπα όποιος θέλει να μου πει. (έστω και με pm δεν εχω θέμα..) ;)  όντος υπάρχουν πολλά θέματα δε λέω.. αλλα δεν βρίσκω άκρη.

Τωρα στο οτι κατα ποσο παίζουν ρόλο τα ξύλα στον ήχο ήταν καθαρά η προσωπική άποψη.

 

 

Εχεις π.μ.

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου