Προς το περιεχόμενο

marooned - pink floyd


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με πετυχες το αγαπημενο μου κοματι απο πινκ!!!!

Δεν με χαλασε καθολου το wammy...Το συναισθημα που έπιασες δεν μπορει να το χαλασει ενα εφε..και ο συνολικος ηχος μια χαρα! Τελικα είναι στα δαχτυλα!!! ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πετυχες το αγαπημενο μου κοματι απο πινκ!!!!

Δεν με χαλασε καθολου το wammy...Το συναισθημα που έπιασες δεν μπορει να το χαλασει ενα εφε..και ο συνολικος ηχος μια χαρα! Τελικα είναι στα δαχτυλα!!! ;)

 

thanks full shred :)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος φίλε μου, μόλις είδα marooned λέω ωχχχ...όμως είσαι ωραίος και διάλεξες και υπέροχο κομμάτι.(δε μου άρεσε πολύ ο ήχος που επέλεξες,φιλικά)

 

Φαντάζομαι έχεις δει αυτό ---> 

 

Ο μπάρμπας εδώ παίζει καλύτερα απ' τα νιάτα του.

Είναι πολύ μεγάλος player!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μπάρμπας εδώ παίζει καλύτερα απ' τα νιάτα του.

Είναι πολύ μεγάλος player!

+1 (για τον μπάρμπα... :D) -1 και λίγα λέω για τους μουσικούς που τον περιτρυγιρίζουν στο video.Εκτός του όλου μουσικού Instrumental,κι ας έχουν την παρτιτουρα. (Κριιιμα τον πληκτρά,τρομάρα του).

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα δεν έχεις άδικο... όμως σκέψου... οι floyd έζησαν τη μουσική και τη ζωή αλλιώς από τους περισσότερους κοινούς μουσικούς.

Πώς να πιάσουν το feeling αυτού του ''αιώνιου'' κομματιού που προέρχεται από έμπνευση μιας ζωής τέτοιου στυλ μουσικής

 

Για να μην παρεξηγηθώ δεν εννοώ ότι οι άνθρωποι δεν παίζουν καλά, αλλά μόνο η παρτιτούρα... δεν αρκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου