Προς το περιεχόμενο

Dream Theater+SRV=????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε ένα φόρουμ, ο συγγραφέας του εκάστοτε θρεντ φροντίζει να βάζει έναν τίτλο σαφή και αντιπροσωπευτικό της απορίας του - σχολίου του κλπ. έτσι ώστε να υπάρχει ένας κατάλογος συζητήσεων και ανταλλαγής απόψεων με σωστές επικεφαλίδες. Το παρόν θρεντ (αν ήταν όντως μια πώληση κι αν είχε λόγο ύπαρξης με κάτι ενδιαφέρον να πει που δεν θα λεγόταν στο ICQ, Μessenger κλπ. μεταξύ γνωστών και φίλων) θα γινόταν σουτ κατευθείαν στις αγγελίες.

 

(Σόρι παιδιά αλλά έχω μια αντίληψη του επιπέδου του φόρουμ, και αυτή δεν συμβαδίζει καθόλου με μερικά πρόσφατα άσχετα posts - thread hijacking posts κλπ. που ουσιαστικά αποτελούν spam (ακόμη και στο "Ανέμων και Υδάτων" που ουσιαστικά, αν το προσέξετε, κάθε θρεντ έχει λόγο ύπαρξης). Αυτό έλεγα να το πω εδώ και μερικές μέρες αλλά θα γινόμουν πάλι κακός. Αν θέλετε, ανοίξτε ένα καναλάκι στο IRC και πείτε ό,τι σας κατέβει...)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες όντως. Άλλαξε ρε -art- τον τίτλο αν μπορείς, ok, κατανοητό το πνεύμα σου και χαβαλέ κάνουμε όλοι, αλλά νομίζω κι εγώ ότι δεν είναι πολύ βολικό. ;) Όχι ότι είμαι mod ή κάτι τέτοιο, αλλά νομίζω δυσκολεύει την ανάγνωση του forum......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι συμφωνώ με bloody. Εδώ ο υποφαινόμενος συνδυάζει gorgoroth με  Μητροπάνο σε SRV και DT κόλλησες.

 

Και κάτι ακόμη Dream theater sucks...

 

 

Bloody τα είχα πει κάποτε, ότι το φορουμ έχει κάποιο σκοπό (σοβαρό) και για τις μπούρδες υπάρχει και το chat (είδες ούτε irc δεν χρειάζεται), αλλά έγινα εγώ κακός και το άφησα ως έχει. Όχι μόνο αυτό αλλά έγινα μέρος του προβλήματος...

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το κλείνει κανείς αυτό το θρεντ? τρίτη φορά την πατάω και το κοιτάω.

 

Α, και οσον αφορά τους ντριμ θέατρο και τον SRV μου φαίνεται απόλυτα λογικό. Μετά από κάτι τόσο ξενέρωτο και εγώ θα χρειαζόμουν να ακούσω SRV ή κάτι που να τα σπάει σε αντίστοιχο βαθμό για να έρθω στα ίσα μου. Μπουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααα.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπούκα αναφέρομαι πολύ λιγότερο σε εσένα!!! Τεσπα αν σας φαίνεται ότι έχει υφάκι σόρι, αλλά κάποτε ήθελα να τα πω...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν είπα ότι αναφέρθηκες σε μένα. Απλά παλιότερα είχε δημιουργηθεί παρόμοιο θέμα, που είχα πει ότι για τέτοια άκαιρα κουλά υπάρχει και το chat στο νοιζ (νοιζμποξ τώρα), για να πάρω την απάντηση: ποιος μπαίνει μέσα, και ότι σε 1 φορουμ γράφει ο καθένας την άποψή του και άλλα τέτοια.

 

Δυστυχώς δεν ξέρω αν το έχεις προσέξει αλλά τον τελευταίο καιρό το νοιζ αρχίζει να παίρνει τη μορφή chat room αν και άλλος είναι ο σκοπός του; Ή μήπως με πήρανε τα χρόνια και γίνομαι στριμμένο άντερο;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι παιδια...εχετε απολυτο δικιο...εκανα ενα σφοδρο σφαλμα...ισως και να ειναι ματαιο το λαθος μου...χιλιαδες συγνωμη...θα αλλαξω και subject...συγνωμη για την αναστατωση...και θελω να σας ευχαριστησω παρα πολυ που μου υπενθυμιζεται το επιπεδο που πρεπει να εχει το forum...οχι chat εδω...μονο σοβαρες συζητησεις...για μειζωνα θεματα...!!!Περιμενω τις ανανεωμενες απαντησεις σας... ;D

 

Rock on!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου