Προς το περιεχόμενο

Paul Gibert Colorado Bulldog Video Cover


John Papaducci

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίος ήχος με το x3 live, δείχνει οτι αν κατέχεις την τέχνη βγάζεις αποτέλεσμα με το 99% του εξοπλισμού της αγοράς.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι και η ποιότητα των μηχανημάτων έχει ανέβει...π.χ. το POD x3 δεν θεωρώ πως έχει κάποια σχέση με το POD xt....περιμένω να πέσει στα χέρια μου και το καινούργιο POD...του οποίου οι κριτικές είναι φοβερές..το έχει ακούσει κανείς?

www.yiannispapadopoulos.gr

www.facebook.com/YiannisPapadopoulos.Guitar www.youtube.com/user/YiannisPapadopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sublime...

 

(Α ρε μπαγάσα,με ανάγκασες να παραβώ τον κανόνα που έχω να μην σχολιάζω ποτέ κλιπάκια,διασκευές κτλ. κτλ.)

 

Με τέτοιους παίκτες που ακούω κατά καιρούς,δεν μου προκαλεί καμμιά εντύπωση που ο Ozzy έχει Έλληνα κιθαρίστα.

 

Δεν υπολειπόμαστε ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ απολύτως σε σχέση με ξένους κιθαρίστες,απλά ζούμε σε λάθος χώρα,όπου -πρακτικά- δεν υφίσταται αγορά για το συγκεκριμένο είδος μουσικής.

 

Έβαλα την κιθάρα λίγο πιο δυνατά αυτή τη φορα..

 

Και πολύ καλά έκανες... 8)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου