Προς το περιεχόμενο

Paul Gibert Colorado Bulldog Video Cover


John Papaducci

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά σε όλους!Έκανα ένα video για το colorado bulldog των mr big(Paul Gilbert)!

 

Αυτό είναι το link:

 

Yiannis Papadopoulos - Paul Gilbert Colorado Bulldog

 

Έβαλα την κιθάρα λίγο πιο δυνατά αυτή τη φορα.. :)

www.yiannispapadopoulos.gr

www.facebook.com/YiannisPapadopoulos.Guitar www.youtube.com/user/YiannisPapadopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν μου αρεσει η πολυ μπουρμπουληθρα...γιατι δεν εχει μελωδια....οφειλω να πω οτι εισαι εξαιρετικος παιχτης με πολυ καλη τεχνικη......απλα εμενα αυτο το στυλ δεν μου αρεσει..πιασε ενα timmons να γουσταρουμε......... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

:o :o :o

Παιχταράς, ψυχρός εκτελεστής, επιμελέστατος, μελετημένος, κ.α. παρεμφερή επίθετα μου έρχονται στο μυαλό!

1. Δεν το ξέρω το κομμάτι... αλλά για να καταλάβω, έπαιζες επάνω του ή σε backing track?

2. Το έχεις μάθει note-for-note ή σολάρεις;

3. Πολύ ωραίος ήχος. Πες μας πως και τι.

Πολύ καλός!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη μου αγαπη ο Gilbert φιλε......εχω να σου πω μονο οτι εισαι μεγαλος παιχτης....φοβερο cover και αριστα αποτυπωμενο.....να'σαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τα σχόλιά σας παίδες!!Andy Timmons θα γίνει σίγουρα video κάποια στιγμή σχετικά σύντομα,απλά τώρα μάλλον προέχουν άλλα.....Το κομμάτι το έχω βγάλει στο 99,9% νότα νότα...έπαιζα πάνω του απλά πρόσεξα να είναι πιο πάνω η κιθάρα μου στη μίξη..Η ηχογράφηση έγινε με...........POD X3 live..........και όχι με τον Mesa Μark ΙV που γράφω συνήθως.....Έκανα δοκιμές πριν το γράψω,μου φάνηκε αξιοπρεπές το αποτέλεσμα, και είπα να μην μπω στη διαδικασία να στήσω μικρόφωνα κτλ.....Ευχαριστώ και πάλι για τα σχόλιά σας..

www.yiannispapadopoulos.gr

www.facebook.com/YiannisPapadopoulos.Guitar www.youtube.com/user/YiannisPapadopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουαου!!!

 

Αυτό ακριβώς! Ένα μεγάλο μπράβο, εξαιρετικός!

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου