Προς το περιεχόμενο

παραγγελεια απο internet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια γεια σας !!! Ψαχνω καποιο ( οικονομικο και εγγυρο site ) για να παραγγειλω εναν τελικο , και μιχτη για PA . Ενδειαφερομαι αντικαταβολη να πληρωσω . εχετε να προτεινετε καποια ; Aπο Ελλαδα παιδια , δεν θελω εξωτερικο . Ευχαριστω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε γεια σου.

Γιατί όχι ξένο site? Εγώ και τα φιλαράκια μου ό,τι θέλουμε το παίρνουμε ή από εξωτερικό ή από τις αγγελίες μεταχειρισμένο ή στην τελική από ελληνικό κατάστημα που να έχει καλές τιμές αντίστοιχες του εξωτερικού, όμως συνήθως τα ακριβά πράγματα στο εξωτερικό είναι αρκετά φθηνότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το κανω διαφήμιση αλλά εδώ μπορεις να εισαι οκ.

καλύτερα βέβαια να κανεις τηλεφωνική κουβέντα για τις τελικές τιμές κλπ

 

www.gpanagopoulos.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ξανθη οπου μένω κατασκευάζονται τα ηχεία(και τα συναφη) wave...

Δεν ξέρω αν είναι γνωστά εκτός βορείου Ελλάδος αλλά επειδη τυχαίνει να ξέρω και να εχω συνεργαστει ο ίδιος με τον κατασκευαστή σου προτείνω να ρίξεις μια ματία και εδώ

http://www.wave-systems.gr/

Βέβαια το καλύτερο θα ήταν να μιλήσεις μαζί του γιάτι εκτος από κατασκευή κάνει και παραγγελίες!!!

Ελπίζω να βοήθησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Η κατηγορία "Αγορά" έχει εκατοντάδες τέτοιες προτάσεις αν ψάξεις λίγο. Μια περίπτωση είναι αυτή:

http://www.noiz.gr/index.php?topic=171828.msg372643#msg372643

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου