Προς το περιεχόμενο

Νέο Μέλος - Πρώτο κομμάτι


Vasmar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολύ καλό :)

εμένα το distortion μου άρεσε!

17 χρονών? εγώ 17 το μόνο που ήξερα να παίζω -εκτός από τα προφανή ;D ;D ;D- ήταν ο μικρός τυμπανιστής στην μελόντικα. μια χαρά είσαι και όσο παίζεις κ γράφεις θα γίνεσαι πολύ καλύτερος.

καλή τύχη κ καλές δημιουργίες, μπράβο! :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο κι απο εμενα. Αν και το progression δεν ειναι κατι το ασυνηθιστο, το εχτισες πολυ ωραια και επαιξες καποιες πολυ ωραιες μελωδιες που δειχνουν οτι εχεις ωραια μουσικη στο κεφαλι σου! Keep up the good work, και μην επαναπαυτεις και ριξεις το επιπεδο σε καμια περιπτωση! Το επομενο θα πρεπει να εχει ακομα καλυτερη μουσικη, και ακομα καλυτερη παραγωγη!

 

Στα τεχνικα, θελει λιγη βελτιωση το βιμπρατο εκει που παιζεις μελωδια με πιο high gain ηχο, ωστε οι νοτες, που ηδη εχεις επιλεξει με τοσο ομορφο τροπο, να ακουστουν ακομα ομορφοτερες. Δεν φταιει τοσο ο ηχος οσο η τεχνικη, την οποια θα βελτιωνεις με τον καιρο. Και δε μιλαω για ταχυτητα, αλλα για εκφραστικοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκιόρος. 8)

 

Πολύ ωραία προσπάθεια.

Να ακούσουμε και τα επόμενα όταν προκύψουν, ε; ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος. Μου θύμισες το χαμένο μου μουσικό συναίσθημα όταν ξημεροβραδιαζόμουν με τη μουσική και τις ατέλειωτες συνθέσεις και πειραματισμούς  (σε μεγαλύτερη ηλικία από την δική σου οφείλω να ομολογήσω) :)

 

Απόλαυσέ το όσο διαρκεί (ελπίζω για πάντα ;))

 

Μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποψιάζομαι ότι αν δουλεψεις πανω σ'αυτες τις βασεις, θα ακουσουμε πολυ ομορφα πραματα απο σενα.

 

Συγχαρητηρια.

 

Εμενα δε με χαλασε καθόλου το distortion.

 

 

Ευχαριστώ πολύ  :) :). Για distortion που βγήκε από ένα bad monkey κι έναν marshall mg100 αξιοπρεπές βγήκε...μάλλον :P :P

 

 

 

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Sonic X:Ευχαριστώ πολύ.Να 'σαι καλά :)

 

@UVM:thx!!! + ό,τι είπα στον neeq περι distortion

 

@JIMMYPAP:Σε ευχαριστώ πολύ τόσο για την ακρόαση όσο και για τις συμβουλές σου.Το βιμπρατο μου θέλει ΠΟΛΛΗ βελτίωση!!!το παλεύουμε :P

 

@Earendil: Danke!! Αν δεν ανεβάσω στο noiz πού θα ανεβάσω ;)? Τα επόμενα λογικά θα αργήσουν λόγω χρονικού περιορισμού φέτος.Εκτός κ αν ανεβάσω προηγούμενο υλικό :)

 

@Harry:Ευχαριστώ πολύ!!! Κι εγώ για πάντα λέω να κρατήσει ;)

 

@Longshadow (aka ΠΑΙΚΤΗΣ!): Να είσαι καλά!.Με αυτή την balance πορευόμαστε :)

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπράβο σου!!! και από μένα. ;) :)

 

μια (η πολλές) συμβουλή. 

 

ακου μουσική

ακου πολύ μουσική

ακου παρα πολύ μουσική

 

γιατι στο λέω? 

 

γιατι δεν εισαι ακομα στην ηλικία (δεν εχεις προλάβει δηλαδι, οχι τιποτε άλλο) που πρέπει να αφιερωθεις μονο στην μελέτη του οργάνου

 

για να σου βγουν ωραία πραγματα ;)

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@yannis37

 

Ευχαριστώ πολύ που το άκουσες αλλά και για τη συμβουλή σου την οποία εφαρμόζω στον λιγοστό ελεύθερο χρόνο μου ;)

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου