Προς το περιεχόμενο

foko where r u?


ex-bokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά αυτός ο μυστήριος ο foko που είναι?

έχει δική του μπάντα?

:?: εμφανίζεται ενίοτε με τους Blues Wire?

θα εμφανιστεί πουθενά?

:?: Κάποιος φίλος του έγραψε ότι έχει εκδώσει κάποια cd, αλλά δεν τα βρήκα στο metropolis. :?:

έμαθα επίσης ότι είναι έλληνας, μπράβο ρε μεγάλε, δοξάζεις τα εθνικά χώματα....και μετά σου λέει ότι μόνο οι αμερικάνοι ξέρουν κιθάρα...βρε ουστ.

:D Κάποιος είπε επίσης ότι έχει διασκευάσει τη φλόγα του Μανώλη Χιώτη...τελικά τι μουσική παίζει ο τύπος ? Πάντως τα blues τα σκίζει...

:twisted: ΈΧΩ Π¶ΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΗΟUSE OF ART ME TOYS BLUESWIRE

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις μεσα απο το site του jam, στο discography, αν πατησεις πανω σε καθε αλμπυμ να βγεις σε μια αλλη σελιδα και να ακουσεις τα τραγουδια του απο το site.

τα ακουσα σχεδον ολα χθες και μου αρεσε παρα πολυ η δουλεια του. νομιζω ομως οτι δεν απευθυνεται σε πολυ κοσμο, μια και αυτη η μιξη jazz-rock-dimotiko-laiko μπορει να ξενιζει καποιους.

σε καθε περιπτωση ακουστε την δουλεια του γιατι ειναι πολυ αξιολογη :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά, πολύ καλό το site, όμως το live είναι (και νομίζω ότι συμφωνείτε) το ζητούμενο.

Αλήθεια ήταν κανείς στη συναυλία του foko με τους blueswire?

θέλω γνώμη για τον ήχο και το παίξιμο του foko...

έχει να δώσει πολλά το παλικάρι....αμ κι αυτός ο κomet? :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον, ο ανθρωπος δεν παιζεται. αυτη τη στιγμη ακουω απο το δευτερο αλμπουμ του το κοματι "saswar".αγνο σκυλαδικο απο πανυγηρι με το fuzz factory στο full και ομως οχι μονο δεν ειναι κιτς αλλα ειναι και πολυ ενδιαφερον. αν το ακουσουν ξενοι αυτο το κομματι που δεν ξερουν αυτους τους μουσικους δρομους σιγουρα θα ψαχνονται για πολυ καιρο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου