Προς το περιεχόμενο

Ποιο πετάλι compressor και ποιό Reverb?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως και εγώ από άλλα site που λέγαν απλά Visa είχα παραγκίλει με Visa Electron χωρίς πρόβλημα! Όσο για e-Banking έχω! Γιατί εκεί είναι τόσο μικρή η προμήθεια???

Δε ξέρω...Πάντως στην Εθνική είναι ΣΙΓΟΥΡΑ τόσο! Για τις άλλες τράπεζες δεν ξέρω!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

G_V_K:

Όσο για e-Banking έχω! Γιατί εκεί είναι τόσο μικρή η προμήθεια???

 

Ενας λόγος είναι ότι χρησιμοποείται ως επιβράβευση η μικρή προμήθεια. Χρησιμοποιώντας e banking ο πελάτης βοηθάει την τράπεζα να έχει μικρότερες ουρές στα ταμεία και λιγότερους υπαλλήλους στο γκισέ.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δίκιο έχετε! Οπότε μάγγες το συμπέρασμα είναι ότι προσπαθώ να κάνω με την χρεωστική και αν δεν βγάλω άκρη με έμβασμα από έμβασμα χρισημοποιώντας WEB Banking. ΤΗΑΝΧ Παιδιά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα για το Tc.

Απλά ξέχασα να αναφέρω και τον καλό compressor της Maxon. Ακολουθεί τα χνάρια του DynaComp αλλά η όλη δουλιά γίνεται με φωτοαντιστάσεις κάτι που έχει πολύ καλό αποτέλεσμα για όσους θέλουν transparent ήχους, κυρίως για μπάσο κλπ

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου