Προς το περιεχόμενο

Ποιο πετάλι compressor και ποιό Reverb?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω κάνει αγορά thomann με alpha visa electron πριν κανά χρόνο..οπότε θα είσαι οκ!

Βασικά ήθελα να ρωτήσω αυτό που είπε κάποιος φίλος παραπάνω για τη σημαία της Ολλανδίας. ¶λλο σύστημα είναι αυτό?Εγώ όταν είχα παραγγείλει κάτι πετάλια δε μου έβγαλε κανά ΦΠΑ παραπάνω.

myspace.com/figurantinyesterdaysplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα μεταφορικά είναι στάνταρ 20 γιούρια αλλά οι τιμές μπορεί να έχουν μικρές διαφορές (μην φανταστείς τίποτα σπουδαίο) και να μην ξεχάσεις να μπεις με την σημαία της φίλης Ολλανδίας που θα σου υπολογίζει τις τιμές με τον σωστό Φ(α).Π.Α. 19%.

 

Θα συμφωνήσω με τον "παλιο-νίκ" (:lol:) ως προς το να κοιτάς την Ολλανδική έκδοση του Site.

 

Συνήθως οι τιμές για Ελλάδα είναι απο 0 έως 1.5 ¤ παραπάνω ανάλογα με το προϊόν.

Συγκεκριμένα όμως για το Digidelay (επειδή πρόσφατα το αγόρασα για ένα φίλο μου), στο site το δείχνει 77¤ όμως για Ελλάδα το χρεώνουν 85¤. Δε ξέρω γιατί ειδικά για αυτό το πετάλι υπάρχει τέτοια διαφορά...

 

Όταν παραγγείλεις όμως, σου έρχεται ένα email στα ελληνικά, όπου σου λέει ακριβώς τις τιμές που κάνουν τα προϊόντα για Ελλάδα. Αν λοιπόν το μετανιώσεις, μπορείς να το αλλάξεις στέλνοντας ένα διορθωτικό email, για να τροποποιήσουν την παραγγελία σου.

 

Αυτά από μένα ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ακριβώς πριν μία εβδομάδα εστειλα email στον Αγγελόπουλο και ρώτησα και για electron και μου είπε ότι δεν δέχονται! Γιατί αυτές τις μέρες θα ψωνίσω από εκεί και το ρώτησα ακριβώς για να μην μπλέκομαι με εμβάσματα.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ακριβώς πριν μία εβδομάδα εστειλα email στον Αγγελόπουλο και ρώτησα και για electron και μου είπε ότι δεν δέχονται! Γιατί αυτές τις μέρες θα ψωνίσω από εκεί και το ρώτησα ακριβώς για να μην μπλέκομαι με εμβάσματα.

Δεν έχεις κάποιον γνωστό με πιστωτική να σε διευκολύνει?

 

Εκτός, αν έχεις ebanking, και μεταφέρεις το έμβασμα ηλεκτρονικά, οπότε η προμήθεια της τράπεζας θα είναι 0,5¤ ΜΟΝΟ (και όχι 17-20¤ που είναι αν πας στο ταμείο να τα καταθέσεις!)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ακριβώς πριν μία εβδομάδα εστειλα email στον Αγγελόπουλο και ρώτησα και για electron και μου είπε ότι δεν δέχονται! Γιατί αυτές τις μέρες θα ψωνίσω από εκεί και το ρώτησα ακριβώς για να μην μπλέκομαι με εμβάσματα.

 

 

Χωρίς καμία διάθεση αμφισβήτησης πάντα' date=' υποθέτω ότι θα έγινε παρανόηση, και θα σου απέκλεισε τη δική σου electron, όχι γενικότερα όλες. [b']κάποιες[/b] δεν τις δέχονται, όντως. Αλλά στο λέω υπεύθυνα, μόλις προχθές παρέλαβα από thomann πληρώνοντας με ΠΕΙΡΑΙΩΣ Visa Electron!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ακριβώς πριν μία εβδομάδα εστειλα email στον Αγγελόπουλο και ρώτησα και για electron και μου είπε ότι δεν δέχονται! Γιατί αυτές τις μέρες θα ψωνίσω από εκεί και το ρώτησα ακριβώς για να μην μπλέκομαι με εμβάσματα.

 

Σίγουρα λάθος, γιατί όταν κάνεις αγορά από οποιοδήποτε site με την visa electron τη βλέπει σα visa. Έχω κάνει αγορές από διάφορα site που δε λένε αν δέχονται electron και ποτέ δεν είχα πρόβλημα.. Αν μπορεί να τραβήξει τα λεφτά δεν έχει σημασία αν είναι visa κανονική ή visa electron.

Πιο συγκεκριμένα με την Alpha electron είναι ΣΙΓΟΥΡΟ ότι μπορείς να κάνεις την αγορά σου φτάνει να έχει τα απαραίτητα χρήματα μέσα ο λογαριασμός.

bye

myspace.com/figurantinyesterdaysplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κάνω copy paste τη φραση από το email που μου έστειλε: Dehomaste propliromi meso trapezis (me emvasma) i meso pistotikis kartas (ohi electron)mono. Τώρα και εμένα μου φαίνεται περίεργο. Γιατί σωστό να αποκλείσουν τις electron που είναι μόνο για εσωτερικό όμως θα έπρεπε λογικά να δέχονται τις electron που είναι και για εξωτερικό.

 

elavd:

Εκτός, αν έχεις ebanking, και μεταφέρεις το έμβασμα ηλεκτρονικά, οπότε η προμήθεια της τράπεζας θα είναι 0,5¤ ΜΟΝΟ (και όχι 17-20¤ που είναι αν πας στο ταμείο να τα καταθέσεις!)

 

έτσι θα το κάνω! :D thanks!

 

apos:

Χωρίς καμία διάθεση αμφισβήτησης πάντα, υποθέτω ότι θα έγινε παρανόηση, και θα σου απέκλεισε τη δική σου electron, όχι γενικότερα όλες. κάποιες δεν τις δέχονται, όντως. Αλλά στο λέω υπεύθυνα, μόλις προχθές παρέλαβα από thomann πληρώνοντας με ΠΕΙΡΑΙΩΣ Visa Electron!

 

πιθανόν. Συνήθως αποκλείουν τις electron που δεν δίνουν τη δυνατότητα αγορών στο εξωτερικό.

 

brightoutside:

Σίγουρα λάθος, γιατί όταν κάνεις αγορά από οποιοδήποτε site με την visa electron τη βλέπει σα visa. Έχω κάνει αγορές από διάφορα site που δε λένε αν δέχονται electron και ποτέ δεν είχα πρόβλημα.. Αν μπορεί να τραβήξει τα λεφτά δεν έχει σημασία αν είναι visa κανονική ή visa electron.

Πιο συγκεκριμένα με την Alpha electron είναι ΣΙΓΟΥΡΟ ότι μπορείς να κάνεις την αγορά σου φτάνει να έχει τα απαραίτητα χρήματα μέσα ο λογαριασμός.

 

Και εγώ έτσι νομίζω και μου φαίνεται λογικό.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και εγώ από άλλα site που λέγαν απλά Visa είχα παραγκίλει με Visa Electron χωρίς πρόβλημα! Όσο για e-Banking έχω! Γιατί εκεί είναι τόσο μικρή η προμήθεια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου