Προς το περιεχόμενο

Ποιο πετάλι compressor και ποιό Reverb?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...επιδή έχω παρατιρήσει τις συζιτήσεις του SuperFunk και δεν μπορεί να κάνει λάθος σε τίποτα...

 

Ειδικά όταν φορά την καλή του την στολή....

 

pope-small_jpg.jpg

 

...με τίποτα

:D

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πσιλοαποφάσισα σε Holly Grail Reverb, Rocktron Big Crush Compressor, Fish an chips Danelectro EQ και Digitech Digidelay!

Τι λέτε???

Α ρε παιδιά και επιδή τα έχω βρει σε ωραίες τιμές από το www.Thomann.de

ξέρει κανείς αν μπορώ να τα παραγκίλω με Visa Electron διλαδί χρεωστική κάρτα! και πόσο περίπου να υπολογίζω μεταφορικά και περίπου κερό πυ θα κάνουν να έρθουν στα χεράκια μου μιν πεθάνω και απο καριακό από την αγωνία!!! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 4 ρε θηρίο!!!

Για την Visa El. λογικά μπορείς δεν το έχω δοκιμάσει.

Τα μεταφορικά είναι στάνταρ 20 γιούρια αλλά οι τιμές μπορεί να έχουν μικρές διαφορές (μην φανταστείς τίποτα σπουδαίο) και να μην ξεχάσεις να μπεις με την σημαία της φίλης Ολλανδίας που θα σου υπολογίζει τις τιμές με τον σωστό Φ(α).Π.Α. 19%.

Δύσκολο να πάρει πάνω από 10 εργάσιμες αν βέβαια όλα τα προϊόντα που θες είναι άμεσα διαθέσιμα (πράσινα).

Πάρε και κανα μετασχηματιστή (αν και τα H-A συνήθως έρχονται με τον δικό τους κάτι κουλά 10V ανάποδη πολικότητα και κάτι τέτοια...) αλλιώς θα κάνεις πλούσια την Ucar...

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ πακέτο! Και τώρα τι κάνω! Ρε παιδιά το άλο που καταθέτεις πω το λένε έμβασμα νομίζω!?

Αυτό έχει κάποια συμαντική προμήθεια!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ο thomann δεν δέχεται electron' date=' το έχω ρωτήσει και μου απάντησαν αρνητικά.[/quote']

 

 

Δέχεται, αλλά όπως λέει και στο faq, όχι όλες! Τη δική μου ας πούμε τη δέχτηκε... (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου