Προς το περιεχόμενο

Guitar idol 2010


kotsadoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψήφισα και εγώ με το Γερμανικό σύστημα...Άριστα 1  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Πέρα απο την πλάκα πάντως , θα σου έλεγα:

Είσαι μεγάλη παιχτουρα με τεχνική ,συναίσθημα κλπ (μακάρι να το είχα και εγώ τόσο καλά)

Το στυλ του Satriani/Vai το έχεις πολύ καλά... ΑΛΛΑ... βρες και του Kotsadorou !

Αν καταφέρεις με αυτήν την τεχνική, phrasing κλπ να βρεις κάτι που να είναι ξεχωριστό, θα κάνεις μεγάλα πράγματα.

Για αρχή, γιατί δεν μετακομίζεις λίγο από Λονδίνο και να κατέβεις Ελλάδα (Μουσικά εννοώ)

Είναι κάτι που κανένας επίδοξος Satriani/Vai δεν το έχει  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ξέχασα το πιο σημαντικό...

Αν ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ τόσο αυτό που κάνεις που δεν θα άλλαζες τίποτα, τότε όχι απλά πάω πάσο άλλα σε ζηλεύω κιόλας γιατί βρήκες την (μουσική) ευτυχία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια , ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ  για το support και τα σχολια σας, αν και με 78 μονο views ειμαι πρωτος στο σκορ ;D ;D ;D ;D.

Τωρα οσο αναφορα το στυλ κλπ , ειναι πολυ δυσκολο εως αδυνατον να γραψεις ορχηστρικο κομματι με μελωδια που να στεκει και να μην εχει αναφορες σε satriani kai vai.  Ελπιζω οσοι ακουσετε το δισκακι που ετοιμαζω η με δειτε να παιζω Live να ακουσετε και αλλα πραγματα στο παιξιμο μου εκτος απτις 2 αυτες αναφορες .

 

Λοιπον για το TRUTONE attenuator θα κανω ενα CUSTOM MADE NOIZ REVIEW

και αν αρεσει σε καποιον και θελει να το παρει η τιμη θα ειναι χαμηλοτερη  ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις πηρες αλλο ενα 10αρι οχι απλα γιατι εισαι δικος μας,αλλα γιατι φιλε το αξιζεις με το παραπανω! Δεν νομιζω οτι συνολικα μπορει ευκολα καποιος απο ολο τον διαγωνισμο να σταθει απεναντι σου.

Συνεχισε ετσι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις πηρες αλλο ενα 10αρι οχι απλα γιατι εισαι δικος μας,αλλα γιατι φιλε το αξιζεις με το παραπανω! Δεν νομιζω οτι συνολικα μπορει ευκολα καποιος απο ολο τον διαγωνισμο να σταθει απεναντι σου.

Συνεχισε ετσι!

 

χιλια ευχαριστω και σε ευχαριστω για το χρονο σου

 

κωστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις πηγα και σου ριξα ενα 10 στην καλπη παιχταρα!

Και το αξιζεις και με το παραπανω!

Νομιζω ομως οτι παρεπεμψες πολυ σε Σατριανι μ αυτη τη συμμετοχη ενω σε αλλα σου βιντεο εχεις δωσει πιο πολλα προσωπικα στοιχεια.

Εσυ βεβαια ξερεις καλυτερα!

Σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια φιλε μου!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Αλοοχααα !!!! Αποστολης απο Swansea εδω!Τσιμπα κι ενα 10 περιποιημενο απο μενα!

Χαιρομαι γιατι δεν ειχα αδικο τοτε.Λειτουργεις με class A λυχνια στον εγκεφαλο!Τα δαχτυλα τα ειχες και απο τοτε,οποτε η προοδος ηταν δεδομενη.Α,και την ασπρη την 550 την βλεπω στο Hard Rock σε κορνιζα σε καποια χρονια!Αν κατεβεις Αθηνα σφυρα, θα χαρω να τα πουμε, και να τζαμαρουμε!Keep on zografizing!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη τυχη.

Πολυ καλη συνθεση και εκτελεση στα χναρια του satch που με αρεσει.

(Φιναλε γιατι δεν εκανες?)

Ο ηχος σε αδικει λιγο. (στενος και μονο μεσαιος, λειπουν χαμηλομεσαια)

Εσωτερικα δεν εγινε η ηχογραφηση?

 

 

Ασχετο: Dark Crystal λεγοταν μια πολυ παλια μου μπαντα  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου