Προς το περιεχόμενο

Περι..δερματων..


panas121

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδες χρειαζομαι τη βοηθεια σας μια και ειμαι εκολαπτομενος και συναμα ασχετος ντραμιστας..εχω μια premier cabria PK..αν εξαιρεσει κανεις τα δερματα τα οποια ηταν αθλια απο το σετ ειμαι απολυτα ικανοποιημενος..θελω λοιπον να αλλαξω δερματα στο ταμπουρο μου..κοιταξα και σε ποστ αλλων φιλων ομως δεν αβγαλα ακριβες συμπερασμα..θελω να ακουγομαι περιπου οπως οι Τρυπες(respect)..και γενικα θελω σχετικα πριμο ηχο χωρις ουρες..θελω να μου προτεινετε δερματα επανω και κατω(μονο για το ταμπουρο παντα) μιας και στην κασσα εβαλα αυτο http://www.thomann.de/gr/remo_pin_stripe_ebony_22_fell.htm και προς το παρον τα βγαζει τα λευτα του..συνοψιζω..1ον θελω να μου προτεινετε δερματα για το ταμπουρο(πανω κατω)..2ον ενα δερμα για την κασσα μπροστα(γτ εχω αφησει το μαμισιο)και 3ον μια ερωτηση ειδα σε καποια αλλα ποστ εδω στο φορουμ οτι μερικοι καταφερνετε και φτανετε τα 220 bmp..δηλαδη ο μετρονομος στα 220 και παιζετε δεκατα εκτα με ενα πεταλι και μια κασσα..?γτ εγω ουτε τα 80 δεν μπορω να φτασω..ευχαριστω προκαταβολικως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον. Για Batter Remo: Emperor, Controlled Sound, Powerstroke 3 δεν θα σου πρότεινα το Ambassador για φτηνό ταμπούρο γιατί θα κουντουνάει πολύ

Για resonant η λύση είναι στάνταρ εδώ και χρονια remo ambassador resonant οπως είπε και ο συνάδελφος απο πάνω.

2ον. Δε χρειάζεται. Πάντως αν πάρεις πάρε κάποιο που να έχει τρύπα ώστε αν μελλοντικά τη χρειαστείς να μην πετσοκόβεις μόνος σου

3ον. ΔΓ/ΔΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια..ευχαριστω για τις απαντησεις ελπιζω να πιασουν τοπο..μπορει καποιος τωρα να μου προτεινει ενα ον λαιν καταστημα να τα ψωνισω γτ ειμαι απο επαρχια και εδω το πολυ κουναβι να βρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια..ευχαριστω για τις απαντησεις ελπιζω να πιασουν τοπο..μπορει καποιος τωρα να μου προτεινει ενα ον λαιν καταστημα να τα ψωνισω γτ ειμαι απο επαρχια και εδω το πολυ κουναβι να βρω..

 

Ρε chief ειπαμε να βοηθαμε, αλλα μηπως να σου μασησουμε και το βραδινο για να μη κουραστεις?

 

εδω μεσα οι λεξεις thomann κ musicstore αναφερονται με τη συχνοτητα που αναφερεται το μ@λ@κ@ς σε μια οποιαδηποτε συζητηση

 

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε μπος..ειπα ειμαι αρχαριος..μονο την thomann ξερω αλλα να παραγγειλω απο γερμανια 2 δερματα?θα πληρωσω αλλα τοσα στα εξοδα αποστολης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να προτεινω κατι πολυ δοκιμασμενο,,,παιζοντας παντα οτιδηποτε αλλο εκτος απο λαικα,,,

Ειναι τα γαλαζια evans,,,πανω κατω στο ταμπουρο.

Ειμαι πολυ ευχαριστημενος,,,επι πολλα χρονια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου