Προς το περιεχόμενο

Tennessee


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα μπαίνω με την πρώτη στο ψητό .... θα ήθελα αν μπορούσε κανείς να μου βρει μια παρτιτούρα στο ίντερνετ να κατεβάσω το συγκεκριμένο κομμάτι. Όσο και να έψαξα δεν κατάφερα τπτ  .παρακαλώ κάποιον να με βοηθήσει.... Το κομμάτι είναι αυτό

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κιθαρα ή για πιανο ?

 

για πιάνο αλλά άμα έχεις και για κιθάρα για κανένα guitar pro δεν θα έλεγα όχι ....

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πιάνο αλλά άμα έχεις και για κιθάρα για κανένα guitar pro δεν θα έλεγα όχι ....

Για κιθαρα

Αλλα και παλι θελει πολυ μελετη το συγκεκριμενο για να το βγαλεις στην κιθαρα....Ελπιζω καποιος αλλος να εχει κατι καλυτερο απο εμενα  :-\ :-\

 

Hans_Zimmer-Pearl_Harbor_Tennessee.txt

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστώ πολύ αλλά το συγκεκριμένο το έχω κατεβάσει και εγώ ..... θέλει ψάξιμο με το αφτί  .... δεν έχω και πολύ εμπειρία σε αυτό οπότε το κάνει ακόμη ποιο δύσκολο ...το έβαλα εδώ γιατί ποιο πολύ για πιάνο το θέλω αλλα ......αλλα

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περίεργο γιατί εγώ έκανα αναζήτηση για zimmer και pearl harbor και βρήκα κάτι. Αυτό δεν ψάχνεις?

Soulshine is better that sushine, is better than moonshine, damn sure better than rain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περίεργο γιατί εγώ έκανα αναζήτηση για zimmer και pearl harbor και βρήκα κάτι. Αυτό δεν ψάχνεις?

τα βρήκα αλλά δεν ξέρω τη παίζετε δεν μου έβγαζε να τα κατεβάσω .....

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου