Προς το περιεχόμενο

Charvel So-Cal Style 1 - Τελικα την παραγγειλα!


Skropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα η αναζητηση κιθαρας πηρε τελος, παραγγειλα αυτη http://www.musicstore.com/en_EN/GRD/Charvel-So-Cal-Style-1-HH-FR-Ferrari-Red/art-GIT0020000-000 , Την δοκιμασα σε ενα φιλο μου και το οργανο για τα γουστα μου ειναι απιστευτο! Ενω δεν ηθελα floyd,μολις επαιξα λιγο, με κερδισε η ατιμη  ;D Ωραια τωρα θα χρησημοποιω και floyd  ;D ;D ;D Πηρα και κατι καλωδιακια και ειμαι κομπλε,αντε να δουμε ποτε θα αναβαθμισω το rp80... Α,για οσους δεν ξερουν, η charvel πηρε τη θεση της usa deluxe strat μου  ;D ;D ;D Μη με πειτε ανωμαλο σας παρακαλω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Πολύ καλή κιθάρα για τα λεφτά τις τα έχει όλα, είχα στο μάτι την άσπρη και περίμενα να την βρω κάπου σε στοκ.

 

Με προβλημάτιζε το φλόυντ γιατί εκτός από το ότι δεν είμαι τρεμολάς είναι και δύσκολο στο σετάρισμα και το κούρδισμα (άσχετα που δεν γίνονται και τόσο συχνά) και τελικά σήμερα αποφάσισα να πάρω ένα εντελώς διαφορετικό κουπί ;), περισσότερα μόλις χτυπήσει την πόρτα μου  ;D

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είταν πολύ τις στιγμής η απόφαση :-\ και ίσως δεν έπρεπε να κάνω την κίνηση :'(.

 

Αγωνία για να έχουν και αξία τα αποκαλυπτήρια ;D

broke another g-string

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλοριζικη.....εχω την ιδια σε μωβ..............μια ρποταση εαν θες να με ακουσεις.............βγαζεις τους dimazrio.....βαζεις duncan tb-5 bridge και '59 neck.....στη μεσαια θα ακουσεις τοσο σκασιμο που ουτε οι GIBSON δεν θα φτουρανε μρποστα της.......ακουσε με και δεν θα χασεις.

 

 

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α,για οσους δεν ξερουν, η charvel πηρε τη θεση της usa deluxe strat μου  ;D ;D ;D Μη με πειτε ανωμαλο σας παρακαλω...

Την ιδια ......ανωμαλία έκανα κι εγω, έδωσα την fender deluxe strato μου και πήρα την san dimas USA με SD 57/JB και δεν το μετανιωσα καθόλου.Το μονο μου παραπονο ειναι η σχεδον unfinished ταστιερα που λερώνει πολυ εύκολα, και καθαρίζει πολύ δύσκολα.

Καλόπαιχτη σίγουρα θα την χαρείς

PS Ιγνάτιε thumbs up!

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου