Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για Chain για πεταλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

λεπον εχω αυτο

BOSS%20PCS20A%20MULTI%209V%20PEDALE.jpg

 

αλλα χρειαζομαι μονο τις δυο ακρες για να συνδεσω την εξοδο απο το κουρδιστηρι μου με ενα πεταλακι. Εαν το κοψω λετε να υπαρχει κανα προβλημα?

με τα mA ειμαι ΟΚ.

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να το κοψεις; Και αμα παρεις και αλλο πεταλακι; Απλα καλυψε τα βυσματα που δεν χρησιμοποιεις ετσι ωστε εαν ακουμπανε σε καποιο αβαφο πεταλακι να μην κανουν γειωση (νομιζω το καλωδιο της boss εχει κατι πλαστικα καλυμματακια) και ασ'τα να βρισκονται. Ασε που το κοψε συνδεσε θα σου φαει ωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να το κοψεις; Και αμα παρεις και αλλο πεταλακι; Απλα καλυψε τα βυσματα που δεν χρησιμοποιεις ετσι ωστε εαν ακουμπανε σε καποιο αβαφο πεταλακι να μην κανουν γειωση (νομιζω το καλωδιο της boss εχει κατι πλαστικα καλυμματακια) και ασ'τα να βρισκονται. Ασε που το κοψε συνδεσε θα σου φαει ωρα...

 

εχω 9 δεν θελω αλλα.

δεν θελω παραπανiσια καλωδια στο petalboard μου

δεν υπαρχει "συνδεσε" αλλα μονο κοψε! απλα και γρηγορα το θεμα ειναι αν θα υπαρχει καποιο προβλημα.

καποιος που να ξερει καλα απο ρευματα?

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω εννοεις να χρησιμοποιησεις δυο συνεχομενα βυσματα και οχι τα δυο ακραια, να το κοψεις δηλ. καπως ετσι:

bosspcs20amulti9vpedale.jpg

 

Νομιζω δεν θα εχεις προβλημα εαν το κανεις (δεν βαζω και το χερι μου στην φωτια). Αλλα και παλι δεν βρισκω τον λογο. Χρησιμοποιησε το πρωτο στο κουρδιστηρι και το δευτετο στο πεταλακι σου και μαζεψε τα υπολοιπα σε ενα μπουκετακι να βρισκονται. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σ maki εντελως φιλικα

1ον αφου δεν ειναι σιγουρος γιατι απαντας?

2ον εγω εχω τον νταλκα το κοψω εσυ γιατι χαλιεσαι?

ειμαι ψυχακιας και θελω να μην περισσευει και να μην κρεμεται τιποτα.....

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σ maki εντελως φιλικα

1ον αφου δεν ειναι σιγουρος γιατι απαντας?

2ον εγω εχω τον νταλκα το κοψω εσυ γιατι χαλιεσαι?

ειμαι ψυχακιας και θελω να μην περισσευει και να μην κρεμεται τιποτα.....

 

Ελα που δεν μας λες πως θες να τα κοψεις. Υπαρχει κοψιμο οπως σε ρωτησα, υπαρχει και το πετσοκομμα με μπαλτα σαν "ψυχακιας" που εισαι. Σου απανταω οτι ειμαι 99% σιγουρος με τον τροπο που υποθετω οτι θες να το κοψεις,δεν θα εχεις προβλημα. Good luck με το εγχειρημα. Φιλικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεπον εχω αυτο

BOSS%20PCS20A%20MULTI%209V%20PEDALE.jpg

 

αλλα χρειαζομαι μονο τις δυο ακρες για να συνδεσω την εξοδο απο το κουρδιστηρι μου με ενα πεταλακι. Εαν το κοψω λετε να υπαρχει κανα προβλημα?

με τα mA ειμαι ΟΚ.

 

Αν θές μόνο το Α,Β κόβεις το καλώδιο 2,  δηλ.το καλώδιο που φεύγει απο το B και συνδέει το C.

 

Πρόσεξε να μην κάνουν επαφή το + με το - του κομμένου καλωδίου.

BOSS_MULTI.jpg.a466221d89849b14479b7b56378df678.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thank you grorig

αυτο ακριβως θελω να κανω!

αφου θα ειμαστε οκ παιρνω το κοφτακι μου και.....  8)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου