Προς το περιεχόμενο

δεν ειναι ακριβες αλλα...........?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.chinesereplicaguitars.com/prs_style

 

εγω ψηνομαι αλλα ειμαι επιφιλακτικος,οχιμηπως δεν αξιζουν τα λευτα τους αλλα μην ειμαι σκετα σκουποξυλα

τι λετε????

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ένα σχεδόν πανομοιότυπο θέμα ανέβηκε πρν από μια εβδομάδα περίπου, ξανά από τον funkysoul. Τι νόημα έχει αυτό το θέμα, δεν καταλαβαίνω... ::)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις φωτογραφίες όλες οι μούρες καλές είναι, αλλά απλά σκέψου...τις πουλάει 500$, να μην κερδίζει (τουλάχιστον) 100%? Άρα μιλάμε για κιθάρα 250$ (200 ευρώ). Όλη η φασαρία για μία ακόμα...Samik?

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ένα σχεδόν πανομοιότυπο θέμα ανέβηκε πρν από μια εβδομάδα περίπου, ξανά από τον funkysoul. Τι νόημα έχει αυτό το θέμα, δεν καταλαβαίνω... ::)

 

λογο αφηριμαδας ζητω συγνωμη οντος ξανα μπηκε παρομοιο  :-\

 

παντος φιλε marathon σηγουρα τα ποσοστα κερδους θα ειναι τοσα,απλα καμια φωρα μπενω στον πειραζμο

αλλα τωρα φαντασου ουτε τα spec's δεν κανανε τον κοπο να βαλουνε τρπο αποστολης,εξωδα κτλ οποτε???? χλομα τα πραματα εως σκουρα

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω τι θα κερδίσεις με μία κιθάρα 150-200 ευρώ. Tο πείραμα της partcaster σου δεν σου έβαλε μυαλό? Mάζεψε και φτιάξε μια άλλη

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε αφτος ειναι και ολογος που εβγαλα στο σφυρι την ltd μου που ειναι και πολυ ενταξη αλλα επιδη αλλαζουμε γουστα ηρθε η ωρα της.

 

εκτος απο warmoth δεν βρηκα καποιον αλλο με prs style parts και οχι οτι δεν μου αρεσαν αλλα ειναι ακετα ακριβος για'μενα  :(

 

εχεις κατα νου κανεναν ως εμπειροτερος?

 

 

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου, μην ψάχνεσαι σε κινέζικες ρέπλικες. Αν θες PRS, ή μάζεψε αργά μεν αλλά σταθερά τα χρήματα που χρειάζονται για μια πραγματική, άσχετα αν είναι πολλά ή όχι, ή πάρε μια PRS SE, βάλτης ένα σετάκι PRS μαγνήτες, καλύτερο nut, κλειδιά κλπ, και θα'σαι πολύ πιο κοντά σ'αυτό που θες απ'ότι με μια partscaster. Πάντως γενικώς, γνώμη μου είναι να μην πολυψάχνεσαι με ρέπλικες, σπάνια αξίζουν τα λεφτά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου