Προς το περιεχόμενο

Νέα σειρά Gibson 2018


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω για εσάς αλλά αυτή την Tribute με τα 900 ευρώ τη χτύπαγα άνετα και σε οποιοδήποτε από τα 2 χρώματα που βγαίνει. Και για κάποιο λόγο μου έκατσε καλά στο μάτι και η SG Standard HP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παλι με ψηνει η standard  (επιτελους εβγαλαν το ''κουτι'' απο το μανικι) αλλα χωρις τα ρομποτοκλειδια.Για την ωρα η τιμη τσουζει λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλαν καποια νεα χρώματα και αυτο ηταν ολο. Ανάθεμα και αν θα εχουν διαφορα (περαν του βαρους και χρωματος) οι classic,traditional και standard. Βασικα ετσι ειναι, εχεις προιον που πουλαει μονο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλαν καποια νεα χρώματα και αυτο ηταν ολο. Ανάθεμα και αν θα εχουν διαφορα (περαν του βαρους και χρωματος) οι classic,traditional και standard. Βασικα ετσι ειναι, εχεις προιον που πουλαει μονο του.

 

Ξαναδιάβασε το link ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά μοντέλα και χάνω τη μπάλα ;D

 

Θα ήθελα να έχω μια Gibson Les Paul , κάποτε θα αποκτήσω, αλλά τι να πρωτοδεις

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για εσάς αλλά αυτή την Tribute με τα 900 ευρώ τη χτύπαγα άνετα και σε οποιοδήποτε από τα 2 χρώματα που βγαίνει. αυτή στο ''goldtop'' χρώμα.Και για κάποιο λόγο μου έκατσε καλά στο μάτι και η SG Standard HP

 

    corrected  ;D

 

    Το φωνάζω μήνες, αυτή η tribute goldtop με το ψευτοbinding (ή για να το θέσω καλύτερα, με το ''φυσικό'' binding) είναι καρακουκλάρα, και οι γερμανοί δίνουν το αντίστοιχο 2017 μοντέλο κάτω από 800 ευρά....

 

      Τι σκαρφίζονται για να μας τα πάρουν, οι αλήτες....

   

     

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

    Το φωνάζω μήνες, αυτή η ... με το ''φυσικό'' ... είναι καρακουκλάρα, και οι γερμανοί δίνουν το αντίστοιχο 2017 μοντέλο κάτω από 800 ευρά....

 

      Τι σκαρφίζονται για να μας τα πάρουν, οι αλήτες....

   

   

 

Δεν λες τίποτα!

Τσάμπα είναι για τέτοιο μοντέλο.

 

Top-10-Hottest-And-Sexiest-Women-In-The-World-2016-Candice-Swanepoel.jpg

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Έστω και ως αντιγραφές των απανταχoύ μπουτικάδων και μεμονωμένων luthiers, η high performance σειρά κινείται σε ωραία μονοπάτια. Νέα χρώματα και burst pattern, που δεν "κυκλώνει" το περίγραμμα. Ενδιαφέρουσα η οπίσθια ανάρτηση των μαγνητών.

 

"Rare ebony finish" (ένα μικρό απόσπασμα που εστιάζει στην ηλιθιωδώς τηλεμαρκετίστικη νοοτροπία).

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου