Προς το περιεχόμενο

Και ένα καινούριο Dance κομματάκι


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτσι για να θυμηθώ τα παλιά! Το κατεβάζετε από εδώ http://www.box.net/shared/mf5untgk94 ή από τα συνημένα στο μήνυμα.

 

Περιμένω τα σχόλιά σας....

Master_Kick.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλά φίλε μου. Και εγώ απο τους "άλλους" είμαι, αλλά κάνω και καμμιά ταρζανιά που και που!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυνατο τα ''τρανσακι'' να πω?...αν και το ακουσα απο τα ηχεια του του λαπτοπ.Μηπως εχει πολλα πριμα?...ετσι μου φανηκε.

Μου αρεσει !

...α...καλημερα! :)

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε μανία με το "φίλε" ??? ??? ???

Φίλη είμαι, Γεωργία με λένε, άντε θα βάλω εκεί μια φωτο να μην με μπερδεύετε ;D ;D ;D

 

;D

 

 

Δεν φταίει η φώτο, αλλά το όνομα!  ;) (αν και πιο πολύ φταίει το ότι μέσα σε 4-5 χρόνια που μιλάω στο νόιζ είσαι η 2η ή 3η γυναίκα που συναντώ! ;D)

 

δυνατο τα ''τρανσακι'' να πω?...αν και το ακουσα απο τα ηχεια του του λαπτοπ.Μηπως εχει πολλα πριμα?...ετσι μου φανηκε.

Μου αρεσει !

...α...καλημερα! :)

 

Καλημέρα σύντεκνε! Και εγώ όταν το ακούω από τα ακουστικά (ψείρες) μου φαίνεται πριμαριστό. Αλλά στα μόνιτρα μου ακούγεται ΟΚ. Σε ευχαριστώ για το σχόλιό σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου