Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση ακουστικών για POD


thanasisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε νομιζω, η συγκεκριμενη μαρκα ΠΟΤΕ δεν με εχει απογοητευσει, εκτος απο τα CX-200 τα οποια ομως ειναι παμφθηνα.

 

AKG ειμαι λιγο αρνητικα προκατειλημενος, ειχα παρει κατι ψειρες απο Πλαισιο, καλος ηχος αναμφισβητητα αλλα το συγκεκριμενο μοντελο ηταν εντελως αντι-εργονομικο (κατι που δεν φαινεται να ισχυει για τα ακουστικα που προτεινε ο VAGTANPLAN).

 

Οταν ερθουν και τα δοκιμασω, θα ποσταρω εντυπωσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος το γκαντεμιασε ρε παιδια;

Σε 2 μαγαζια τα βρηκα online, το ενα δεν τα ειχε, τα παραγγειλα απο το αλλο για να λαβω email σημερα οτι τους εχει τελειωσει και δεν μπορουν να εγγυηθουν ιδια τιμη μετα απο 15 εργασιμες :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε μια βολτα απο Ομονεια μεχρι Στουρναρη ....εχει παααρα πολλα καταστηματα οπως ο Λημναιος με ποοολυ καλες τιμες και επιλογες.

 

 

 

 

http://www.musica.gr/pegasus/products01/show00.php?code=19470&pcode=SHOW_PROD19470

 

Τα δικα μου Σενχαϊζερ τα ειχα παρει απο τον Νακα σε πολυ καλη τιμη ...

 

Αντε να ακουσεις τι σου κανει περισσοτερο ακουστικα ειναι και οι χροια απο το ενα στο αλλο εχει τεραστια διαφορα...και ειναι μεγαλη απογοητευση να πας να βαλεις την κιθαρα σου εκει και να ακους ενα σπασμενο ηχο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δεν ειμαι Αθηνα να κατεβω να ψαξω, επαρχια ειμαι και αν παω σε τοπικο μαγαζι θα τα πληρωσω χρυσαφι :(

 

Κοιταω τα ΑΚG που προτεινεις παλι, για να δουμε, θα ειμαι πιο τυχερος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες υποθετω οτι αυτα τα ακουστικα τα βάζουμε κ στον ενισχυτη για ... τις βραδινες ανησυχιες μας ωστε να μη ξεσηκωνουμε την γειτονια ετσι ?

γενικως τι προδραγραφες πρεπει να εχουν πανω κατω αυτα τα headphones ?

 

ποια η διαφορα ανοικτου κ κλειστου τυπου ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου