Προς το περιεχόμενο

PLACEBO-MEDS


iasonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To "Once More This Feeling" αν δεν κάνω λάθος είναι συλλογή από singles και b-sides και όχι κανονικό studio album με νέο υλικό. Τα album είναι

Placebo (1997)

Without You I'm Nothing (1999)

Black Market Music (2001)

Sleeping With Ghosts (2004)

Meds (2006)

 

Προσωπικό αγαπημένο το "Without You I'm Nothing"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν άντεχα να ακούσω ολόκληρο album των Placebo, παρ' όλο που μου άρεσαν πάρα πολύ μερικά κομμάτια τους.

 

Τον συγκεκριμένο δίσκο τον έχω λιώσει, όμως! Ολόκληρο και χωρίς διακοπές. Και το περίεργο είναι πως δεν έχει να παρουσιάσει κάτι διαφορετικό σε στυλ από τους προηγούμενους. ¶βυσσος η ψυχή του ανθρώπου! :D

 

Αγαπημένα τα Follow the cops back home, Broken promise, Because I want you.

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oντως οπως ειπε και ο john το Οnce more with feeling ειναι συλλογη.. εμενα πιο πολυ μ'αρεσε το Without u i'm nothing.. αλλα και το meds το βρισκω πολυ καλο album.. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειναι συλλογη γι'αυτο μου αρεσει :lol: εχει πολλα τραγουδια. :lol: το αγαπιμενο μου τραγουδι ειναι το special k(no hesitation no delay you come on just like special k......) :D :D :D τρελη πωρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα η φωνη του ειναι παρα πολυ ιδιατερη κ σου μενει επειδη ειναι 3εχωριστη.. Δηλαδη δεν εχω ακουσει φωνη που να μοιαζει στη φωνη του molko..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... το αγαπιμενο μου τραγουδι ειναι το special k(no hesitation no delay you come on just like special k......) :D :D :D τρελη πωρωση

 

Ισχυει... Το Special K πραγματικα τα σπαει....

 

Ελάτε μόνο σε ένα live του group μου.... 8) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου